Jde o skutečný online UPS s dvojnásobnou konverzí – klasifikace VFI-SS podle normy IEC62040-3. Toto je nejvyšší úroveň ochrany, což znamená, že vaše zařízení je zcela izolováno od problémů vstupního napájení. Přepínací doba je nulová. Pokud provozujete vybavení pro kritické aplikace, je to základní požadavek, který potřebujete.
· Nulový přepínací čas
Skutečný online UPS se zdvojenou konverzí (IEC 62040-3: VFI-SS), který poskytuje nejkomplexnější ochranu kriticky důležitého zařízení před širokou škálou problémů s kvalitou napájecího napětí.
·3úrovňový střídač pro nejlepší zatížitelnost
topologie 3úrovňového střídače podporuje širokou škálu zátěží, včetně zátěže jednocestného usměrňovače (sušička na vlasy, elektromagnetické ventily, laserové tiskárny atd.) a zátěže asynchronních motorů.
·Vysoká účinnost
Až 93 % účinnosti v režimu dvojité konverze online a až 97 % v režimu ECO.
·Napájení lithiovými iontovými bateriemi
Poskytuje až trojnásobnou dobu zálohy při 50 % rozměru ve srovnání se standardními UPS zařízeními s olověnými akumulátory.
·Rozhraní suchého kontaktu pro BMS
Zahrnuje rozhraní suchého kontaktu pro řízení nabíjení a vybíjení zaměřené na BMS na základě podrobných informací z BMS.
·Rozhraní ModBUS s BMS
Zahrnuje rozhraní ModBUS (RS485) s BMS pro získání přesných informací o baterii (napětí / SOC / SOH,
atd.) nebo racionální koordinace chování UPS a bateriového modulu a předpověď doby zálohy. ModBUS komunikuje s suchým kontaktem BMS jako záložní komunikační kanál, čímž se předejde kritickým komunikačním výpadkům způsobeným jedinou poruchou.
jedinou poruchou.
· Nabíječ lithiových akumulátorů
Nabíječ se čtyřmi stavy: konstantní proud, konstantní napětí, plovoucí nabíjení a vypnutí; určen pro lithiové akumulátory, otevřený pro přizpůsobení logického chování podle specifikací zákazníka pro daný bateriový modul.
· Ultraširoký rozsah vstupního napětí ze sítě
Vysoká kompatibilita s extrémně nestabilním elektrickým prostředím; spolehlivý provoz i při ultraširokém rozsahu napětí ze sítě 65–145 V a frekvence 40–70 Hz, což výrazně snižuje vybíjení baterie a prodlužuje její životnost.
· Nejlepší zatěžovací schopnost
Výstupní účiník až 0,9, automatická adaptace na frekvenci 50/60 Hz, volitelné výstupní napětí – ideální pro všechny typy aplikací.
· Digitální řízení na bázi DSP
Pokročilé digitální řízení na bázi signálového procesoru (DSP) zajišťuje vysoký vstupní účiník, nízké zkreslení a dodávku zátěži dokonale sinusového střídavého napájecího napětí.
· Vysoký vstupní účiník
Díky digitálně řízené technologii PFC je vstupní účiník > 0,99, čímž se efektivně předchází znečištění sítě a snižují se náklady zákazníka na energii.
· Spolehlivý design
Vyrobeno z pevné skleněné vláknové základny (FR4), dvoustranný tištěný spojovací obvod (PCB), doplněno součástkami s velkým rozsahem, což výrazně zvyšuje spolehlivost v náročném prostředí. Důkladně navržené větrání a ochranný povlak (conformal coating) brání usazování prachu a zvyšují odolnost proti korozi.
· Možnost přizpůsobení
Na základě výkonného řídicího systému a otevřené architektury lze produkt přizpůsobit potřebám integrace do automatického systému nebo chytrého dozorového systému.
|
Model RS 1K-Li (LV) RS 1KL-Li (LV) |
RS 2K-Li (LV) RS 2KL-Li (LV) |
RS 3K-Li (LV) RS 3KL-Li (LV) |
|||||
|
Jmenovitý výkon (VA/W) |
1 kVA / 900 W |
2 kVA / 1800 W |
3 kVA / 2700 W |
||||
|
Topologie |
Dvojité převodové online UPS |
||||||
|
Fáze |
Jednofázový vstup Jednofázový výstup |
||||||
|
Vstup do sítě |
Větrovky |
1 fáze, 3 vodiče (L/N + PE) |
|||||
|
|
Jmenovité napětí |
110 / 115 / 120 / 127 V~ |
|||||
|
|
Rozsah napětí |
Mezi fází a nulou: 60–145 V~ |
|||||
|
|
Rozsah vstupní frekvence |
40 Hz až 70 Hz |
|||||
|
|
Vstupní účiník |
≥0.99 |
|||||
|
Výstup střídavého proudu |
Větrovky |
L/N + PE |
|||||
|
|
Výstupní napětí |
110 / 115 / 120 / 127 V~ |
|||||
|
|
Výstupní zapojení |
±1% |
|||||
|
|
Rozsah výstupní frekvence |
50/60 Hz ± 4 Hz (režim synchronizace), 50/60 Hz ± 1 % (režim pevné frekvence) |
|||||
|
|
Výstupní waveform |
Čistá sinusová vlna |
|||||
|
|
Kmitočtová zkreslení výstupu (THDV %) |
< 2 % (lineární zátěž); < 8 % (nelineární zátěž) |
|||||
|
|
Schopnost přetížení |
1 minuta při zátěži 105 % až 125 % jmenovité hodnoty |
|||||
|
|
|
10 sekund při zátěži 125 % až 150 % jmenovité hodnoty |
|||||
|
|
|
0,5Sec.@>150% Nominální zátěž |
|||||
|
Efektivita |
Režim AC\/AC |
88% |
89% |
90% |
|||
|
Baterie a Charger |
Jmenovité napětí akumulátoru |
51,2148 V DC (výchozí hodnota pro 16 článků LiFePO4) |
|||||
|
|
Kapacita baterie |
615 Wh |
Externí baterie Záleží |
920 Wh |
Externí baterie Záleží |
1230 Wh |
Externí baterie Záleží |
|
|
Zálohovací čas |
> 30 minut při Plné zatížení |
|
>20 minut při Plné zatížení |
|
>20 minut při Plné zatížení |
|
|
|
Záložní doba 2 (Externí modul baterie) |
51,2 V/30 Ah – 90 minut 51,2 V/50 Ah – 150 minut 51,2 V/100 Ah – 300 minut při plném zatížení |
51,2 V/30 Ah – 45 minut 51,2 V/50 Ah – 75 minut 51,2 V/100 Ah – 150 minut při plném zatížení |
51,2 V/30 Ah – 30 minut 51,2 V/50 Ah – 50 minut 51,2 V/100 Ah – 10 minut při plném zatížení |
|||
|
|
Nabíjecí proud |
standardní model 1–3 kW s vnitřní baterií: 4 A model 1–2 kW s dlouhou dobou zálohy: 4 A / 8 A (volitelné) / 12 A (volitelné) model 3 kW s dlouhou dobou zálohy: 4 A / 8 A (volitelné) / 12 A (volitelné) |
|||||
|
|
Napětí nabíjení |
56,8 V (výchozí hodnota pro 16 článků LiFePO4) / přizpůsobeno dle požadavků zákazníka na baterii |
|||||
|
|
Chování nabíječky a ochrana |
Konstantní proud (CC), konstantní napětí (ICV), plovoucí režim, vypnutí – 4 stavy 3 smyčky ochrany proti přepětí, rozhraní pro vypnutí při přehřátí / nadměrném tlaku |
|||||
|
Rozměry stroje – Š × H × V (mm) |
438 × 400 × 88 (2U) |
438 × 400 × 88 (2U) |
438 × 500 × 88 (2U) |
438 × 400 × 88 (2U) |
438 × 650 × 88 (2U) |
438 × 400 × 88 (2U) |
|
|
Čistá hmotnost (kg) |
13.6 |
7.7 |
16.7 |
8.2 |
21 |
8.3 |
|
|
HMI |
LCD displej |
Stav sítě / baterie, úroveň zátěže, úroveň nabití baterie, provozní režim |
|||||
|
|
LCD displej s LED indikací |
Vstupní napětí sítě, frekvence, úroveň zátěže, provozní režim, stav zdraví, SOC baterie |
|||||
|
|
Komunikační rozhraní |
1. RS232 port / USB karta (ne HID) 2. Suché kontaktové rozhraní pro řízení BMS 3. ModBUS pro rozhraní BMS |
|||||
|
|
Volitelná rozšířovací karta |
1. Síťová karta: podporuje SNMP/TCP/IP pro dálkové sledování UPS prostřednictvím aplikace pro chytrý telefon, webové stránky a softwaru pro monitorování na PC; podporuje vypnutí serveru/NAS 2. Karta RS485-Modbus, karta LAN (TCP/IP)-Modbus 3. Mini reléová karta AS400 |
|||||
|
Prostředí |
Rozsah teplot |
-10~50℃ |
|||||
|
|
Relativní vlhkost |
0 až 98 % (bez kondenzace) |
|||||
|
|
Hluk |
< 55 dB při vzdálenosti 1 metr |
|||||
|
*Technické údaje produktu mohou být změněny bez předchozího upozornění. |
|||||||
Jde o skutečný online UPS s dvojnásobnou konverzí – klasifikace VFI-SS podle normy IEC62040-3. Toto je nejvyšší úroveň ochrany, což znamená, že vaše zařízení je zcela izolováno od problémů vstupního napájení. Přepínací doba je nulová. Pokud provozujete vybavení pro kritické aplikace, je to základní požadavek, který potřebujete.
Tuto řadu odlišuje trojúrovňová invertorová topologie. Zvládá zátěže, které vyvolávají vypnutí mnoha jiných UPS: polovlnné usměrňovače, jako jsou fénové sušičky nebo solenoidové ventily, indukční motory a laserové tiskárny. Pokud tedy vaše zařízení obsahuje směs citlivé elektroniky a zařízení s náročným odběrem energie, tento UPS se nepokolísá.
Účinnost je výborná – 93 % v online režimu a v ECO režimu stoupne až na 97 %. Skutečným přínosem však je lithiová baterie. Oproti tradičnímu UPS s olověnou akumulátorovou baterií se stejnou dobu zálohy zabírá přibližně polovinu prostoru a poskytuje až trojnásobnou dobu zálohy. To je zásadní výhoda, pokud je místo v racku omezené nebo pokud jsou požadovány dlouhé doby zálohy.
Existuje také hluboká integrace se systémem BMS (systém pro správu baterií). K dispozici jsou jak rozhraní suchého kontaktu, tak rozhraní ModBUS (RS485). Suchý kontakt zajišťuje řízení na vyšší úrovni – upozorňuje UPS, kdy má nabíjet nebo vybíjet na základě stavu systému BMS. Rozhraní ModBUS poskytuje přesná data o baterii: napětí, stav nabití (SOC), stav zdraví (SOH) a dokonce i odhad zbývající doby provozu. A tady je chytrá část – obě rozhraní fungují jako redundantní komunikační cesty. Pokud jedno selže, druhé zajistí nepřetržitý provoz. Neexistuje žádný jediný bod selhání.
Samotný nabíječ má čtyřfázový návrh (konstantní proud, konstantní napětí, plavající napětí, vypnutí), který je speciálně navržen pro lithiové akumulátory. Pokud používáte vlastní bateriový balík, lze nabíjecí logiku přizpůsobit jeho parametrům.
Vstupní rozsah je široký: 65 V až 145 V, 40 až 70 Hz. To znamená, že zařízení déle zůstává napájeno ze sítě a nepotřebně nevybíjí baterii, když je síť nestabilní. Výstupní účiník je 0,9, frekvence se automaticky rozpoznává (50/60 Hz) a výstupní napětí je volitelné – takže se zařízení hodí pro širokou škálu aplikací.
Uvnitř je kvalita výroby výjimečná. Hlavní tištěná spojovací deska (PCB) je vyrobena z FR4 skleněného vlákna s ochranným povlakem. Součástky jsou rozmístěny s velkým rozestupem, aby lépe odolávaly náročným prostředím. Větrání je promyšlené tak, aby se předešlo hromadění prachu, a ochranný povlak zvyšuje odolnost proti korozi.
Protože řídicí jednotka je výkonná a architektura je otevřená, je možná individuální úprava. Pokud potřebujete integraci se systémem automatického řízení nebo inteligentním dozorovým systémem, lze to uskutečnit.