Ez egy igazi, folyamatos működésű, kettős átalakítású UPS, amelybe beépített galvanikus elválasztó transzformátor is tartozik. Ez a transzformátor biztosítja a szükséges teljesítményt a zavaros terhelések – például motorok, transzformátorok, vegyes berendezések – kezeléséhez anélkül, hogy túlterhelődne. Azonban ami igazán érdekessé teszi, az az, mennyire finoman hangolható a konkrét rendszeréhez.
·Online kettős átalakítás
·A DSP-technológia magas megbízhatóságot garantál
·Valódi galvanikus elválasztó transzformátor tervezés
·Olyan vezérlés, amely minden típusú terhelést kibír
·Intelligens akkumulátorkezelés az akkumulátor élettartamának meghosszabbítására
·A redundáns ventilátor tervezés és a független szellőzés javítja a tartós működést nehéz környezeti feltételek mellett
·Állítható akkumulátorok száma
·Kétfázisú hálózati bemenet elfogadása
·Párhuzamos üzem legfeljebb 4 egységgel (opcionális)
·Számos kommunikációs lehetőség érhető el
·Opcionális 7 hüvelykes érintőképernyős LCD
·Fordított fázisfrekvenciás működés és semleges vezető nélküli bemenet támogatása
| Modell | LS33 10K | LS33 20K | LS33 30K | LS33 40K | LS33 60K | LS33 80K | LS33 100K | LS33 120K | LS33 160K | LS33 200K | |
| Kapacitása | 10 kVA / 8 kW | 20 kVA / 16 kW | 30 kVA / 24 kW | 40 kVA / 32 kW | 60 kVA / 48 kW | 80 kVA / 64 kW | 100 kVA / 80 kW | 120 kVA / 96 kW | 160 kVA / 128 kW | 200 kVA / 160 kW | |
| Töltési tényező | 0,8 teljesítménytényező (PF) | ||||||||||
| Bemenet | |||||||||||
| Nominális feszültség | 3 × 380 V AC / 400 V AC (3 fázis + N) | ||||||||||
| Elfogadható feszültségtartomány | 305 V AC – 460 V AC | ||||||||||
| Frekvencia | 46–54 Hz vagy 56–64 Hz | ||||||||||
| Inverter | |||||||||||
| Nominális feszültség | 3 × 380 V AC / 400 V AC (3 fázis + N) | ||||||||||
| Pontosság | Állóállapotban: ±1% | ||||||||||
| Átmeneti állapotban: ±5% (terhelésváltozás 100–0–100%) | |||||||||||
| Frekvencia | 50/60 Hz szinkronizált ±1 %, hálózati feszültség hiányában ±0,1 Hz | ||||||||||
| Maximális szinkronizációs sebesség | ±1 Hz/s | ||||||||||
| Hullámforma | Tiszta szinuszjel | ||||||||||
| Teljes harmonikus torzítás (THDv) |
<2% (lineáris terhelés) / <5% (nem lineáris terhelés) | ||||||||||
| Fáziseltolódás | 120 ±1% (kiegyensúlyozott terhelés) | ||||||||||
| 120 ± 2 % (terhelés 50 %-os szimmetriatartománya) | |||||||||||
| Dinamikus visszaállási idő | 1 ciklus a statikus érték 98 %-ánál | ||||||||||
| Engedélyezett túlterhelés | 110 % 10 percig; 150 % 60 másodpercig; >160 % 200 ms-ig | ||||||||||
| Engedélyezett csúcsérték-tényező | 3:1 | ||||||||||
| Engedélyezett teljesítménytényező | 0,6–1 (induktív vagy kapacitív) | ||||||||||
| Kimeneti feszültség szimmetriatartománya @ 100 % szimmetriatartomány nélküli terhelés |
<1% | ||||||||||
| Áramkorlát | Magas túlterhelés, rövidzárlat: Effektív feszültségkorlát / Magas csúcsérték-tényezőjű áram: Csúcsfeszültség-korlát | ||||||||||
| STATIKUS ÁTHIDALÁS | |||||||||||
| Típus | Szilárd halmazállapotú | ||||||||||
| Feszültség | 3× 380 V~ / 400 V~ (3 fázis + N) | ||||||||||
| Frekvencia | 50/60 hz | ||||||||||
| Aktiválási feltétel | Mikroprocesszoros irányítás | ||||||||||
| Átvitel ideje | Zéró | ||||||||||
| Engedélyezett túlterhelés | 150 % egy órára; 180 % harminc másodpercre; 200 % felett 200 ms-ra | ||||||||||
| Áthidalásra kapcsolás | Azonnali, 160 % feletti túlterhelés esetén | ||||||||||
| Visszakapcsolás | Automatikus, a riasztás megszűnése után | ||||||||||
| KARBANTARTÁSI ÁTHIDALÁS | |||||||||||
| Kézi karbantartási áthidalás | Igen | ||||||||||
| Típus | Megszakítás nélkül | ||||||||||
| Feszültség | 3×400 V (3 fázis + N) | ||||||||||
| Frekvencia | 50/60 hz | ||||||||||
| Összesen Hatékonyság |
Hálózati üzemmód | 90% | 91% | 92% | 93% | ||||||
| Akkumulátoros mód | 90% | 91% | 93% | 93% | |||||||
| AKKU & TÖLTŐ | |||||||||||
| Akkumulátor típusa és darabszáma | 12 V DC × 16 db | 12 V DC × 32 db (29–32 db beállítható) | |||||||||
| Nominális akkumulátor feszültség | 192 V DC | 384 V DC (32 darab akkumulátor alapján) | |||||||||
| Töltési Módszer | CC/CF | ||||||||||
| Pontosság | ±1% | ||||||||||
| Töltési áram | Max.: 40 A | ||||||||||
| Töltési feszültség | 216 V egyenáram | 432 V egyenáram (32 darab akkumulátor alapján) | |||||||||
| FIZIKAI | |||||||||||
| Nettó súly (kg) | 122 | 154 | 213 | 285 | 342 | 464 | 560 | 637 | 710 | 778 | |
| Tömeg bruttó (kg) | 133 | 167 | 226 | 308 | 372 | 494 | 590 | 667 | 750 | 818 | |
| Méretek, M*S*H (mm) | 656*405*817 | 656*405*817 | 656*405*941 | 821*432*1159 | 975*554*1286 | 975*554*1286 | 975*554*1286 | 975*635*1326 | 1051*705*1646 | 1051*705*1646 | |
| Csomag mérete (mm) | 785*535*985 | 785*535*985 | 785*535*1110 | 950*560*1333 | 950*560*1333 | 1125*705*1465 | 1125*705*1465 | 1125*786*1535 | 1205*855*1855 | 1205*855*1855 | |
| A gép jellemzői | |||||||||||
| Öndiagnosztika | Igen | ||||||||||
| Túlmelegedés | Túlmelegedés elleni védelem | ||||||||||
| Kijelző | LCD kijelző | ||||||||||
| Működési hőmérséklet | Üzemi hőmérséklet: 0–55 °C | ||||||||||
| Zajszint decibelben | Zajszint 70 dB teljes terhelésnél, részterhelésnél (<100 %): 35 dB | ||||||||||
| Páratartalom tartomány | Páratartalom-tartomány: < 95 %, nem kondenzáló | ||||||||||
| Program kompatibilitás | Szoftver kompatibilis a Novell NetWare-, Windows 7–10-, 2003-, 2008–2012-, Linux- és MAC-rendszerekkel | ||||||||||
| Áramlatvédő funkció | Ez a folyamatos áramforrás (UPS) rendelkezik áramlatvédő funkcióval, és nem javasoljuk külső áramlatvédő berendezés csatlakoztatását. (Az áramlatvédő berendezés csatlakoztatása a maradékáram-kapcsolóhoz áramkimaradást okozhat) |
||||||||||
| * A termék műszaki adatai előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak | |||||||||||
Ez egy igazi, folyamatos működésű, kettős átalakítású UPS, amelybe beépített galvanikus elválasztó transzformátor is tartozik. Ez a transzformátor biztosítja a szükséges teljesítményt a zavaros terhelések – például motorok, transzformátorok, vegyes berendezések – kezeléséhez anélkül, hogy túlterhelődne. Azonban ami igazán érdekessé teszi, az az, mennyire finoman hangolható a konkrét rendszeréhez.
Vegyük a telepeket. A telepek számát ténylegesen beállíthatja a sorozatban. Ezt nem minden egységnél találja meg. Így nagyobb ellenőrzést kap a működési idő felett anélkül, hogy egy rögzített konfigurációba lenne kényszerítve.
A teljesítménybemenet szintén rugalmas. Kétféle hálózati bemenetet is elfogad – így redundancia érdekében két különálló közműforrásról is táplálható. Ha a telephelyen nincs semleges vezeték, vagy fordított fázisüzemmel kell dolgoznia, azt is kezeli. Ezért különösen hasznos régi épületekben vagy nem szabványos villamosberendezésű helyeken, ahol egy szokványos UPS hibát jelezne.
A vezérlőtervezés mindenféle terhelést képes kezelni – nemcsak az IT-eszközöket. Így ha környezetében számítógépek, gépek és egyéb berendezések keverednek, mindent stabilan működtet.
Kemény körülményekhez redundáns ventilátorrendszer és független szellőzés áll rendelkezésre. Még akkor is folytatódik a levegőáramlás, ha egy ventilátor leáll. A nyomtatott áramkörök por- és nedvességálló védelmet kapnak, így az egység hosszabb ideig üzemképes műhelyekben, raktárakban vagy kültéri burkolatokban.
Az intelligens akkumulátorkezelés a készüléken belül érhető el, hogy több ciklust nyerjen ki az akkumulátorokból, és ha később több kapacitásra vagy redundanciára van szüksége, akár négy egységet is párhuzamosan üzemeltethet – ez egy választható lehetőség.
A kommunikáció nem korlátozódik a szokásos portokra. Széles választék áll rendelkezésre, és ha modernabb felületet kíván, választhatja a 7 hüvelykes érintőképernyős LCD-kijelzőt – ez lényegesen egyszerűbbé teszi a monitorozást és a beállítást a gombos-menüs rendszerekhez képest.
Összességében ez egy alacsonyfrekvenciás UPS, amely nem köt le merev tervezésbe. Testre szabhatja az akkumulátorokat, a bemeneti forrásokat, a monitorozást, sőt akár a nem szabványos tápellátás kezelésének módját is. Ez a rugalmasság kiválóan megfelel olyan energiaellátási környezetekben, ahol a helyzet nem teljesen „tankönyvszerű”.