Ez egy 19 colos (48,26 cm) rack-montázsos UPS, amely valódi kettős átalakításos (double-conversion) online topológiával működik. Szabványos szerverrackekhez készült, és a mikroprocesszoros vezérlés biztosítja a stabilitást anélkül, hogy túlbonyolítaná az üzemeltetést.
· 19"-es rack-montázs kialakítás
· Valódi kettős átalakítás
· Mikroprocesszorvezérelt működés, optimalizált megbízhatósággal
· Kimeneti teljesítménytényező (PF): 1,0
· LCD-képernyőn keresztül beállítható töltőáram (1–12 A)
· Konfigurálható akkumulátorfeszültség
· Bemeneti teljesítménytényező-korrekció
·Széles bemeneti feszültségtartomány (110 V–300 V)
·Átalakító üzemmód elérhető
·Generátorral kompatibilis
·EPO 6–10 kVA-os modellekhez
·Kommunikációs portok: SNMP csatlakozó, RS232, USB stb.
|
Modell |
RC1K |
RC1KL |
RC2K |
RC2KL |
RC3K |
RC3KL |
RC6K |
RC6KL |
RC10K |
RC10KL |
|
Kapacitása |
1KVA/1KW |
2KVA/2KW |
3kVA/3kW |
6KVA/6KW |
10kVA/10kW |
|||||
|
Kijelző |
LCD |
|||||||||
|
Bemenet |
||||||||||
|
Bemeneti formátumok |
L+N+PE |
|||||||||
|
Nominális feszültségi tartomány |
208/220/230/240VAC |
|||||||||
|
Feszültségi tartomány |
110–300 V~ (110–176 V~, 280–300 V~ teljesítménykorlátozott) |
|||||||||
|
Frekvencia |
50/60 Hz ±6 Hz, ±10 Hz (beállítható) |
|||||||||
|
Töltési tényező |
>=0.99 |
|||||||||
|
Bemeneti harmonikus torzítás |
≤3 % THD (lineáris terhelés), ≤5 % THD (nem lineáris terhelés), PF = 0,8 |
≤5 % torzítási tényező (lineáris terhelés), ≤8 % torzítási tényező (nem lineáris terhelés), teljesítménytényező = 0,8 |
||||||||
|
Teljesítmény |
||||||||||
|
Kimeneti formátumok |
L+N+PE |
|||||||||
|
Kimeneti feszültség |
208/220/230/240VAC |
|||||||||
|
Kimeneti pontosság |
±1% |
|||||||||
|
Frekvencia |
AC üzemmód: azonos az AC-vel, akkumulátor modell: 50/60 Hz ±1 % |
|||||||||
|
Kimeneti harmonikus torzítás |
≤1 % torzítási tényező (lineáris terhelés), ≤3 % torzítási tényező (nem lineáris terhelés), teljesítménytényező = 1 |
≤2 % torzítási tényező (lineáris terhelés), ≤5 % torzítási tényező (nem lineáris terhelés), teljesítménytényező = 0,8 |
||||||||
|
Töltési tényező |
1 |
|||||||||
|
Átvitel ideje |
AC üzemmódból akkumulátor üzemmódba váltás: 0 ms, inverter üzemmódból átvezetési üzemmódba váltás: 4 ms |
|||||||||
|
Teherbírás |
VÁLTÓKAR ÜZEMMÓD: |
VÁLTÓKAR ÜZEMMÓD: |
||||||||
|
30 perc @ 102–110 % terhelés |
30 perc @ 102–110 % terhelés |
|||||||||
|
10 perc @ 110–130 % terhelés |
10 perc @ 110–130 % terhelés |
|||||||||
|
30 mp @ 130 %–150 % terhelés |
30 mp @ 130 %–150 % terhelés |
|||||||||
|
200 ms @ 150 % terhelés |
500 ms @ >150 % terhelés |
|||||||||
|
Akkumulátor üzemmód: |
Akkumulátor üzemmód: |
|||||||||
|
1 perc @ 102 %–110 % terhelés |
1 perc @ 102 %–110 % terhelés |
|||||||||
|
10 mp @ 110 %–130 % terhelés |
10 mp @ 110 %–130 % terhelés |
|||||||||
|
3 mp @ 130 %–150 % terhelés |
3 mp @ 130 %–150 % terhelés |
|||||||||
|
200 ms @ >150 % terhelés |
500 ms @ >150 % terhelés |
|||||||||
|
GÉPHATÉKONYSÁG |
Állandó áramú üzemmód: Teljes terhelés hatékonyság 94,5 % @ 220 V~ Akkumulátoros üzemmód: Teljes terhelés hatásfoka 89,5 %, 36 V= Akkumulátoros üzemmód: Teljes terhelés hatásfoka 89,5 %, 24 V= |
Állandó áramú üzemmód: Teljes terhelés hatékonyság 95,5 % @ 220 V~ Akkumulátoros üzemmód: Teljes terhelés hatásfoka 91,5 %, 72 V= Akkumulátoros üzemmód: Teljes terhelés hatásfoka 91,5 %, 48 V= |
Állandó áramú üzemmód: Teljes terhelés hatásfok: 95,5 % @ 220 V~ Akkumulátoros üzemmód: Teljes terhelés hatásfoka 91,5 %, 96 V= Akkumulátoros üzemmód: Teljes terhelés hatásfoka 91,5 %, 72 V= |
AC üzemmód: Maximális hatásfok 95,5%, teljes terheléses hatásfok 95%
Akkumulátorüzemmód: Teljes terheléses hatásfok 95,3%, teljes terhelés hatásfok 94,8% (20 darab akkumulátor) |
||||||
|
Hullám alak |
Tiszta szinus hullám |
|||||||||
|
Akkumulátor |
||||||||||
|
Háttértáplálási idő (perc, teljes terhelés/ Fél terhelés) |
A felhasználó igénye és konfigurációja alapján |
|||||||||
|
Akkumulátor kapacitása és mennyisége |
12 V, 7 Ah × 2 |
1 |
12 V, 7 Ah × 4 |
/ |
12 V, 7 Ah × 6 |
1 |
12 V, 7 Ah * 16 |
/ |
12 V, 7 Ah * 16 |
1 |
|
Külső akkumulátor névleges egyenáramú feszültsége |
/ |
36V |
/ |
72V |
/ |
96V |
/ |
192V ~240 V |
1 |
192V ~240 V |
|
Átvitel ideje |
0ms |
|||||||||
|
Töltőáram |
RC1K–10K: 1,0 A (alapértelmezett), 1–12 A (beállítható) külső akkumulátorcsomag; RC1KL–10KL: 5,0 A (alapértelmezett), 1–12 A (beállítható) |
|||||||||
|
Felület |
110 V: USB + RS232 |
|||||||||
|
220 V: RS232, RJ45 interfész SNMP-kártya + SNMP-foglalat szükséges |
||||||||||
|
Védettség |
||||||||||
|
Védelem |
1. Automatikus újraindítás az áramellátás visszatérésekor |
|||||||||
|
2. Csendes beállítás |
||||||||||
|
3. Automatikus töltés (offline töltés) |
||||||||||
|
4. Akkumulátor alacsony feszültségvédelem |
||||||||||
|
5. Túlterhelés- és rövidzárlatvédelem |
||||||||||
|
*A termék specifikációi előzetes értesítés nélkül változhatnak. |
||||||||||
Ez egy 19 colos (48,26 cm) rack-montázsos UPS, amely valódi kettős átalakításos (double-conversion) online topológiával működik. Szabványos szerverrackekhez készült, és a mikroprocesszoros vezérlés biztosítja a stabilitást anélkül, hogy túlbonyolítaná az üzemeltetést.
A mindennapi használatban különösen praktikus az a tény, hogy mennyire testre szabható anélkül, hogy további hardverekre lenne szükség. A töltőáram értéke közvetlenül az LCD-képernyőről állítható be – 1 A és 12 A között bármely érték választható. Így akár egy kisebb akkumulátorcsomagot, akár egy nagyobb külső akkumulátort is optimális töltési árammal tudnak ellátni. A telep feszültsége is konfigurálható, így rugalmasságot biztosít különböző akkumulátor-konfigurációkhoz való illeszkedéshez.
A kimeneti teljesítménytényező 1,0, így a teljes névleges teljesítmény kihasználható. A bemeneti teljesítménytényező-korrekció tisztán tartja az elektromos terhelést, és a széles bemeneti feszültségtartomány (110 V–300 V) biztosítja a stabil működést akkor is, ha a hálózati feszültség ingadozik. Továbbá generátorral is kompatibilis, így problémamentesen működik tartalékenergia-ellátás esetén is.
Ha frekvenciaváltóként szeretné használni, létezik egy konverter üzemmód, amely ezt kezeli. A nagyobb teljesítményű modelleknél (6–10 kVA) egy EPO (vészhelyzeti kikapcsolás) gomb biztosítja a biztonságos, erőteljes leállítást, ha a biztonsági előírások ezt megkövetelik.
A kommunikációs lehetőségek a szokásos interfészeket foglalják magukban: SNMP-csatlakozó, RS232, USB – így problémamentesen csatlakoztatható hálózati kártyához vagy felügyeleti rendszerhez.
Ez egy megbízható, funkcionális rack-UPS, amelynek éppen elég beállíthatósága van ahhoz, hogy különböző rendszerekben is jól működjön.