Jde o 19palcový stojanový UPS s pravou topologií online dvojité konverze. Je navržen pro standardní serverové skříně a mikroprocesorové řízení zajistí stabilitu bez zbytečného složitějšího ovládání.
· Konstrukce pro montáž do 19" racku
· Pravý dvoustupňový převod
· Řízení mikroprocesorem pro optimalizaci spolehlivosti
· Výstupní účiník PF 1,0
· Nastavitelný nabíjecí proud od 1 A do 12 A prostřednictvím LCD displeje
· Konfigurovatelné napětí baterie
· Korekce vstupního účiníku
·Široké vstupní napětí (110 V–300 V)
·Dostupný režim měniče
·Kompatibilita s generátorem
·Externí vypínací tlačítko (EPO) pro modely 6–10 kVA
·Komunikační porty: slot pro SNMP, RS232, USB atd.
|
Model |
RC1K |
RC1KL |
RC2K |
RC2KL |
RC3K |
RC3KL |
RC6K |
RC6KL |
RC10K |
RC10KL |
|
Kapacita |
1KVA/1KW |
2KVA/2KW |
3 kVA/3 kW |
6 kVA/6 kW |
10kVA/10kW |
|||||
|
Displej |
LCD |
|||||||||
|
Vstup |
||||||||||
|
Vstupní formáty |
L+N+PE |
|||||||||
|
Nomální rozsah napětí |
208/220/230/240VAC |
|||||||||
|
Rozsah napětí |
110 až 300 V~ (110 až 176 V~, 280 až 300 V~ – omezený výkon) |
|||||||||
|
Frekvence |
50/60 Hz ±6 Hz, ±10 Hz (nastavitelné) |
|||||||||
|
Účinník |
>=0.99 |
|||||||||
|
Vstupní harmonické zkreslení |
≤3 % THD (lineární zátěž), ≤5 % THD (nelineární zátěž), cos φ = 0,8 |
≤5 % THD (lineární zátěž), ≤8 % THD (nelineární zátěž), účiník = 0,8 |
||||||||
|
Výkon |
||||||||||
|
Výstupní formáty |
L+N+PE |
|||||||||
|
Výstupní napětí |
208/220/230/240VAC |
|||||||||
|
Přesnost výstupu |
±1% |
|||||||||
|
Frekvence |
Režim střídavého proudu: stejný jako u střídavého proudu, model baterie: 50/60 Hz ±1 % |
|||||||||
|
Harmonické zkreslení výstupu |
≤1 % THD (lineární zátěž), ≤3 % THD (nelineární zátěž), účiník = 1 |
≤2 % THD (lineární zátěž), ≤5 % THD (nelineární zátěž), účiník = 0,8 |
||||||||
|
Účinník |
1 |
|||||||||
|
Čas přenosu |
Přechod ze střídavého režimu do režimu baterie: 0 ms, přechod z invertorového režimu do bypass režimu: 4 ms |
|||||||||
|
Nosnost |
Střídavý režim: |
Střídavý režim: |
||||||||
|
30 minut při zátěži 102 % až 110 % |
30 minut při zátěži 102 % až 110 % |
|||||||||
|
10 minut při zátěži 110 % až 130 % |
10 min při zatížení 110 % až 130 % |
|||||||||
|
30 s při zatížení 130 % až 150 % |
30 s při zatížení 130 % až 150 % |
|||||||||
|
200 ms při zatížení 150 % |
500 ms při zatížení více než 150 % |
|||||||||
|
Režim baterie: |
Režim baterie: |
|||||||||
|
1 min při zatížení 102 % až 110 % |
1 min při zatížení 102 % až 110 % |
|||||||||
|
10 s při zatížení 110 % až 130 % |
10 s při zatížení 110 % až 130 % |
|||||||||
|
3 s při zatížení 130 % až 150 % |
3 s při zatížení 130 % až 150 % |
|||||||||
|
200 ms při zatížení > 150 % |
500 ms při zatížení více než 150 % |
|||||||||
|
ÚČINNOST ZAŘÍZENÍ |
AC režim: plné zatížení efektivita účinnost 94,5 % při 220 V~ Režim baterie: účinnost při plném zatížení 89,5 %, 36 V= Režim baterie: účinnost při plném zatížení 89,5 %, 24 V= |
AC režim: plné zatížení efektivita účinnost 95,5 % při 220 V~ Režim baterie: účinnost při plném zatížení 91,5 %, 72 V= Režim baterie: účinnost při plném zatížení 91,5 %, 48 V= |
AC režim: plné zatížení účinnost 95,5 % při 220 V~ Režim baterie: účinnost při plném zatížení 91,5 %, 96 V= Režim baterie: Účinnost při plném zatížení 91,5 %, 72 V DC |
AC režim: Maximální účinnost 95,5 %, účinnost při plném zatížení 95 %
Režim baterie: Účinnost při plném zatížení 95,3 %, při plném zatížení účinnost 94,8 % (20 ks baterií) |
||||||
|
Tvar vlny |
Čistá sinusová vlna |
|||||||||
|
Baterie |
||||||||||
|
Doba zálohy (minuty, plné zatížení / Poloviční zatížení) |
Závisí na požadavcích a konfiguraci uživatele |
|||||||||
|
Kapacita a množství baterií |
12 V/7 Ah × 2 |
1 |
12 V/7 Ah × 4 |
/ |
12 V 7 Ah × 6 |
1 |
12 V 7 Ah × 16 |
/ |
12 V 7 Ah × 16 |
1 |
|
Jmenovité stejnosměrné napětí externí baterie |
/ |
36 V |
/ |
72V |
/ |
96V |
/ |
192V přibližně 240 V |
1 |
192V přibližně 240 V |
|
Čas přenosu |
0ms |
|||||||||
|
Nabíjecí proud |
RC1K až 10K: 1,0 A (výchozí), 1 až 12 A (nastavitelné) pro externí bateriový pack; RC1KL až 10KL: 5,0 A (výchozí), 1 až 12 A (nastavitelné) |
|||||||||
|
Rozhraní |
110 V: USB + RS232 |
|||||||||
|
220 V: RS232, rozhraní RJ45 vyžaduje SNMP kartu + slot pro SNMP |
||||||||||
|
Ochrana |
||||||||||
|
Ochrany |
1. Automatické restartování po obnovení střídavého napájení |
|||||||||
|
2. Nastavení tichého režimu |
||||||||||
|
3. Automatické nabíjení (nabíjení v režimu offline) |
||||||||||
|
4. Ochrana před nízkým napětím baterie |
||||||||||
|
5. Ochrana proti přetížení a zkratu |
||||||||||
|
*Technické údaje produktu mohou být změněny bez předchozího upozornění. |
||||||||||
Jde o 19palcový stojanový UPS s pravou topologií online dvojité konverze. Je navržen pro standardní serverové skříně a mikroprocesorové řízení zajistí stabilitu bez zbytečného složitějšího ovládání.
Co jej činí praktickým v každodenním provozu, je možnost jemného nastavení bez nutnosti dalšího hardwaru. Proud nabíječky lze nastavit přímo na LCD displeji – v rozmezí od 1 A do 12 A. Ať už provozujete malý akumulátorový balíček nebo větší externí akumulátor, můžete si přesně nastavit požadovanou rychlost nabíjení. Napětí akumulátoru je také konfigurovatelné, což vám poskytuje flexibilitu při přizpůsobení různým konfiguracím akumulátorů.
Výstupní účiník je 1,0, takže je plně využitelná celá jmenovitá výkonová kapacita. Korekce vstupního účiníku udržuje elektrické zatížení čisté a široký rozsah vstupního napětí (110 V až 300 V) zajišťuje stabilitu i při nestabilním napájecím napětí ze sítě. Zařízení je kompatibilní i s generátory, takže při provozu na záložní napájení nevznikají žádné problémy.
Pokud jej potřebujete použít jako frekvenční měnič, je k dispozici režim měniče, který tuto funkci zajišťuje. U větších modelů (6–10 kVA) je k dispozici tlačítko EPO (nouzové vypnutí napájení), které umožňuje bezpečné vynucené vypnutí v případě nutnosti z důvodů bezpečnosti.
Možnosti komunikace pokrývají běžné rozhraní: slot pro SNMP, rozhraní RS232 a USB – takže jej můžete bez problémů připojit k síťové kartě nebo systému pro správu.
Jde o spolehlivý, jednoduchý rackový UPS bez zbytečných doplňků, který však nabízí dostatečnou nastavitelnost pro použití v různých konfiguracích.