Toto je 19-palcový rack-mount UPS so skutočnou online topológiou s dvojnásobnou konverziou. Je navrhnutý pre štandardné serverové racky a mikroprocesorové riadenie zabezpečuje stabilitu bez nadmernej komplikovanej obsluhy.
· Konštrukcia pre montáž do 19" racku
· Pravý dvojnásobný premenovací režim (true double-conversion)
· Mikroprocesorové riadenie optimalizujúce spoľahlivosť
· Výstupný účiník PF 1,0
· Nastaviteľný nabíjací prúd od 1 A do 12 A prostredníctvom LCD displeja
· Konfigurovateľné batériové napätie
·Korekcia vstupného účiníka
·Široké vstupné napätie (110 V – 300 V)
·Dostupný režim meniča
·Kompatibilita s generátormi
·EPO pre modely 6–10 kVA
·Komunikačné rozhrania: slot pre SNMP, RS232, USB atď.
|
Model |
RC1K |
RC1KL |
RC2K |
RC2KL |
RC3K |
RC3KL |
RC6K |
RC6KL |
RC10K |
RC10KL |
|
Kapacita |
1 kVA/1 kW |
2 kVA/2 kW |
3 kVA/3 kW |
6 kVA/6 kW |
10 kVA/10 kW |
|||||
|
Displej |
LCD |
|||||||||
|
Vstup |
||||||||||
|
Vstupné formáty |
L+N+PE |
|||||||||
|
Menovitý rozsah napätia |
208/220/230/240VAC |
|||||||||
|
Rozsah napätia |
110 až 300 V~ (110 až 176 V~, 280 až 300 V~ s obmedzeným výkonom) |
|||||||||
|
Frekvencia |
50/60 Hz ±6 Hz, ±10 Hz (nastaviteľné) |
|||||||||
|
Činiteľ sily |
>=0.99 |
|||||||||
|
Vstupné harmonické skreslenie |
≤3 % THD (lineárna záťaž), ≤5 % THD (nelineárna záťaž), cos φ = 0,8 |
≤5 % THD (lineárna záťaž), ≤8 % THD (nelineárna záťaž), cos φ = 0,8 |
||||||||
|
Výstup |
||||||||||
|
Výstupné formáty |
L+N+PE |
|||||||||
|
Výstupné napätie |
208/220/230/240VAC |
|||||||||
|
Presnosť výstupu |
±1% |
|||||||||
|
Frekvencia |
AC režim: rovnaké ako sieťové napätie, batériový režim: 50/60 Hz ±1 % |
|||||||||
|
Výstupné harmonické skreslenie |
≤1 % THD (lineárne zaťaženie), ≤3 % THD (nelineárne zaťaženie), cos φ = 1 |
≤2 % THD (lineárne zaťaženie), ≤5 % THD (nelineárne zaťaženie), cos φ = 0,8 |
||||||||
|
Činiteľ sily |
1 |
|||||||||
|
Čas prepravy |
Režim striedavého prúdu na batériový režim: 0 ms, inverzný režim na obchádzací režim: 4 ms |
|||||||||
|
Kapacita zaťaženia |
Režim striedavého prúdu: |
Režim striedavého prúdu: |
||||||||
|
30 minút pri zaťažení 102 % až 110 % |
30 minút pri zaťažení 102 % až 110 % |
|||||||||
|
10 minút pri zaťažení 110 % až 130 % |
10 minút pri zaťažení 110 % až 130 % |
|||||||||
|
30 sekúnd pri zaťažení 130 % až 150 % |
30 sekúnd pri zaťažení 130 % až 150 % |
|||||||||
|
200 ms pri zaťažení 150 % |
500 ms pri zaťažení >150 % |
|||||||||
|
Režim batérie: |
Režim batérie: |
|||||||||
|
1 minúta pri zaťažení 102 % až 110 % |
1 minúta pri zaťažení 102 % až 110 % |
|||||||||
|
10 sekúnd pri zaťažení 110 % až 130 % |
10 sekúnd pri zaťažení 110 % až 130 % |
|||||||||
|
3 sekundy pri zaťažení 130 % až 150 % |
3 sekundy pri zaťažení 130 % až 150 % |
|||||||||
|
200 ms pri zaťažení >150 % |
500 ms pri zaťažení >150 % |
|||||||||
|
ÚČINNOSŤ ZARIADENIA |
Striedavý prúd (AC): plné zaťaženie účinnosť 94,5 % pri 220 V~ Režim batérie: účinnosť pri plnom zaťažení 89,5 %, 36 V= Režim batérie: účinnosť pri plnom zaťažení 89,5 %, 24 V= |
Striedavý prúd (AC): plné zaťaženie účinnosť 95,5 % pri 220 V~ Režim batérie: účinnosť pri plnom zaťažení 91,5 %, 72 V= Režim batérie: účinnosť pri plnom zaťažení 91,5 %, 48 V= |
Striedavý prúd (AC): plné zaťaženie účinnosť 95,5 % pri 220 V~ Režim batérie: účinnosť pri plnom zaťažení 91,5 %, 96 V= Režim batérie: účinnosť pri plnom zaťažení 91,5 %, 72 V= |
Režim striedavého prúdu: maximálna účinnosť 95,5 %, účinnosť pri plnom zaťažení 95 %
Režim batérie: Účinnosť pri plnom zaťažení 95,3 %, plné zaťaženie účinnosť 94,8 % (20 ks batérií) |
||||||
|
Tvar vlny |
Čistá sinusová vlna |
|||||||||
|
Batéria |
||||||||||
|
Doba zálohy (minúty, plné zaťaženie / Polovičné zaťaženie) |
Závisí od požiadaviek a konfigurácie zákazníka |
|||||||||
|
Kapacita a množstvo batérií |
12 V/7 Ah × 2 |
1 |
12 V/7 Ah × 4 |
/ |
12 V/7 Ah × 6 |
1 |
12 V/7 Ah × 16 |
/ |
12 V/7 Ah × 16 |
1 |
|
Nominálny DC napätie vonkajšej batérie |
/ |
36V |
/ |
72V |
/ |
96V |
/ |
192 V ~240 V |
1 |
192 V ~240 V |
|
Čas prepravy |
0ms |
|||||||||
|
Nabíjací prúd |
RC1K~10K: 1,0 A (predvolené), 1~12 A (nastaviteľné) vonkajší batériový balík, RC1KL~10KL: 5,0 A (predvolené), 1~12 A (nastaviteľné) |
|||||||||
|
Rozhranie |
110 V: USB + RS232 |
|||||||||
|
220 V: rozhranie RS232, RJ45 vyžaduje SNMP kartu + SNMP slot |
||||||||||
|
Ochrana |
||||||||||
|
Ochrany |
1. Automatické reštartovanie po obnove striedavého napätia |
|||||||||
|
2. Nastavenie tichého režimu |
||||||||||
|
3. Automatické nabíjanie (nabíjanie v offline režime) |
||||||||||
|
4. Ochrana pred nízkym napätím batérie |
||||||||||
|
5. Ochrana proti preťaženiu a skratu |
||||||||||
|
*Technické špecifikácie produktu sa môžu zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia. |
||||||||||
Toto je 19-palcový rack-mount UPS so skutočnou online topológiou s dvojnásobnou konverziou. Je navrhnutý pre štandardné serverové racky a mikroprocesorové riadenie zabezpečuje stabilitu bez nadmernej komplikovanej obsluhy.
Čo ho robí pohodlným v každodennom používaní, je množstvo nastavení, ktoré je možné upraviť bez dodatočného hardvéru. Prúd nabíjačky sa dá nastaviť priamo cez LCD displej – v rozsahu od 1 A do 12 A. Takže bez ohľadu na to, či používate malý batériový balík alebo väčší externý batériový balík, môžete presne nastaviť vhodnú rýchlosť nabíjania. Napätie batérie je tiež konfigurovateľné, čo vám poskytuje flexibilitu v prípade, že potrebujete prispôsobiť rôzne batériové konfigurácie.
Výstupný účiník je 1,0, takže je možné využiť celú menovitú výkonovú kapacitu. Korekcia vstupného účiníka udržiava elektrické zaťaženie čisté a široký rozsah vstupného napätia (110 V až 300 V) zaisťuje stabilný chod aj v prípade nestabilného dodávateľského napätia. Zariadenie je kompatibilné aj s generátormi, takže pri prevádzke na záložnom napájaní nedochádza k žiadnym problémom.
Ak ho potrebujete použiť ako frekvenčný menič, je k dispozícii režim meniča, ktorý to zabezpečuje. U väčších modelov (6–10 kVA) je k dispozícii tlačidlo EPO (Emergency Power Off), ktoré umožňuje núdzové vypnutie v prípadoch, keď to vyžaduje bezpečnosť.
Možnosti komunikácie pokrývajú bežné rozhrania: slot pre SNMP, RS232, USB – takže ho môžete pripojiť k sieťovej karte alebo systému riadenia bez nepríjemných prekvapení.
Ide o spoľahlivý rackový UPS bez zbytočných funkcií, ktorý však ponúka dostatok nastaviteľnosti na to, aby fungoval v rôznych konfiguráciách.