-Tento model je postavený inak. Je to skutočný online UPS s dvojnásobnou konverziou, čo znamená, že vaše zariadenia nikdy neprechádzajú priamo cez neupravený sieťový prúd. Namiesto toho neustále regeneruje čistý, čistý sinusoidný výstup – bez poklesov napätia, bez špičkových napätí a bez oneskorení pri prepínaní.
·Dvojité prevodné skutočné online UPS s výstupným čistým sinusovým napätím
· Robustný dizajn, konformné povlakovanie, vysoká pevnosť
· Vynikajúca odolnosť voči korózii pre náročné prostredie
· Mimoriadne široký vstupný rozsah napätia (90 V–300 V~), vynikajúca kompatibilita s generátormi
· Korekcia vstupného účinnejho činiteľa (PFC), úspora energie a nákladov na kabeláž pri používaní
· Vysoká schopnosť záťaže, výborná kompatibilita s laserovými tlačiarňami a ultrazvukovými čističkami
· Kompaktné rozmery, ušetrí cenný priestor pre používateľa
· Otvorené pre prispôsobenie, bezproblémová integrácia do automatických riadiacich systémov
|
Vežový model |
S1K S1KL |
S2K S2KL |
S3K S3KL S6K S6KL S10K S10KL |
|||||||
|
Fáza |
Jednofázová (L/N+PE) |
|||||||||
|
Kapacita |
1 kVA/900W |
2kVA/1.8kW |
3kVA/2.7kW |
6 kVA / 54 kW |
10kVA/9kW |
|||||
|
Vstup |
||||||||||
|
Menovité vstupné napätie |
208/220/230/240VAC |
|||||||||
|
Rozsah vstupného napätia |
90 až 300 V~ ±5 V~ |
|||||||||
|
Frekvencia |
50/60 Hz |
|||||||||
|
Rozsah vstupnej frekvencie |
40 až 70 Hz |
|||||||||
|
Vstupný výkonový faktor |
>0.99 |
|||||||||
|
Obchodná sieť napäťa |
180 až 265 V~ *(1 ± 3 %) |
|||||||||
|
Výstup |
||||||||||
|
Výstupný vodičový systém |
Jednofázové (L/N + PE) |
|||||||||
|
Výstupné napätie |
208 / 220 / 230 / 240 V~ ±2 % |
|||||||||
|
Regulácia výstupného napätia |
1% |
|||||||||
|
Výstupná frekvencia |
50 / 60 ±4 Hz (režim synchronizácie); 50 / 60 Hz ±1 % (režim pevnej frekvencie) |
|||||||||
|
Schopnosť preťaženia |
105 až 125 % ≥ 60 s, 126 až 150 % ≥ 30 s; bod obnovy je 70 % |
|||||||||
|
Výstupné THDV % |
THD < 2 % (lineárna záťaž); THD < 7 % (nelineárna záťaž) |
|||||||||
|
Výstupná vlna |
Čistá sinusová vlna |
|||||||||
|
Čas prepravy |
||||||||||
|
Režim siete → režim batérie |
OMS |
|||||||||
|
Invertor → režim obchodu |
<4ms |
|||||||||
|
Účinnosť |
||||||||||
|
Režim riadku |
86% |
88% |
89% |
92% |
93% |
|||||
|
Režim s batériou |
85% |
86% |
87% |
92% |
93% |
|||||
|
Batéria a nabíjačka |
||||||||||
|
Menovité napätie |
24V |
24V/36V |
48V |
48 V / 72 V |
72V |
72 V / 96 V |
144 V / 192 V |
192 V / 240 V |
192 V / 240 V |
|
|
Napätie batérie /Capacity |
2 × 12 V / 7 Ah |
Externá batéria |
4 × 12 V / 7 Ah |
Externá batéria |
6 × 12 V / 7 Ah |
Externá batéria |
12 / 16 × 12 V / 7 Ah |
Externá batéria |
16 / 20 × 12 V / 7 Ah |
192 V / 240 V Externá batéria |
|
Typ batérie |
Ventilovo regulovaná bezúdržbová olovená batéria (VRLA) pre štandardný model s vnútornou batériou |
|||||||||
|
Čas zálohovania |
Polovičná záťaž ≥ 8 minút, plná záťaž ≥ 3 minúty (štandard) |
Polovičná záťaž ≥ 6 minút, plná záťaž ≥ 3 minúty (štandard) |
||||||||
|
Čas nabitia |
približne 5 hodín |
Podlieha Externá batéria Konfigurácia |
približne 5 hodín |
Podlieha Externá batéria Konfigurácia |
približne 5 hodín |
Podlieha Externá batéria Konfigurácia |
približne 5 hodín |
Podlieha Externá batéria Konfigurácia |
približne 5 hodín |
Podlieha vonkajšej batérii Konfigurácia |
|
Nabíjací prúd |
1A |
4A |
1A |
4A |
1A |
4A |
1A |
4A |
1A |
4A |
|
HMI |
||||||||||
|
Displej |
LCD |
|||||||||
|
Bzučiak – alarm |
Režim batérie / nízky stav batérie / preťaženie / porucha |
|||||||||
|
Komunikačný port |
Štandard: RS232 + EPO/ROO + USB port; slot pre SNMP kartu (voliteľné) |
|||||||||
|
Funkcia poplachu |
AC/DC vstup za abnormálnych podmienok alebo preťaženia a problémy s invertorom |
|||||||||
|
Ochranná funkcia |
AC vstup alebo výstup mimo rozsahu napätia, preťaženie, prehriatie a ochrana proti skratu |
|||||||||
|
Fyzické |
||||||||||
|
Rozmery zariadenia – Š×H×V (mm) |
144*349*224 |
190*368*323 |
190*368*323 |
190*566*472 |
190*399*323 |
190*562*340 |
190*562*340 |
|||
|
Rozmery balenia – Š×H×V (mm) |
243*458*312 |
295*460*435 |
295*460*435 |
335*670*665 |
295*460*435 |
335*670*665 |
290*625*430 |
|||
|
Čistá hmotnosť (kg) |
8.4 |
4.5 |
16 |
6 |
20.7 |
7.7 |
48.3 |
9.9 |
50.1 |
13.5 |
|
Hmotnosť s nákladom (kg) |
9.5 |
5.6 |
17.4 |
7 |
22 |
9.5 |
55 |
11.4 |
56.8 |
15.2 |
|
Životné prostredie |
||||||||||
|
Vlhkosť |
5–97 % (bez kondenzácie) |
|||||||||
|
Prevádzkové okolie Teplota |
0~40℃ |
|||||||||
|
Hlučnosť |
<50dB |
<55dB |
||||||||
|
*Nominálny výstupný napätie vonkajšieho batériového balíka je možné zvoliť pri objednávke: 192/240 V |
||||||||||
|
*Technické špecifikácie produktu sa môžu zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia. |
||||||||||
-Tento model je postavený inak. Je to skutočný online UPS s dvojnásobnou konverziou, čo znamená, že vaše zariadenia nikdy neprechádzajú priamo cez neupravený sieťový prúd. Namiesto toho neustále regeneruje čistý, čistý sinusoidný výstup – bez poklesov napätia, bez špičkových napätí a bez oneskorení pri prepínaní.
- Ak je vaše zariadenie umiestnené v menej priaznivom prostredí – napríklad v prítomnosti prachu, vlhkosti alebo v priemyselných podmienkach – potiahnutie vnútorných dosiek konformnou vrstvou poskytuje dodatočnú ochranu proti korózii. Ide o odolnosť, ktorú si želáte, keď UPS nie je umiestnená v klimatizovanej kancelárii.
-Rozsah vstupného napätia je široký: 90 V až 300 V~. To znamená, že zariadenie pokračuje v prevádzke aj v prípade nestabilného sieťového napätia a dobre spolupracuje s generátormi – nedochádza k neustálemu prepínaniu medzi sieťou a generátorom, keď sa výkon generátora kolísava.
-Zariadenie je tiež vybavené korekciou vstupného účinnejho činiteľa. Jednoducho povedané, na dodanie rovnakého výkonu odoberá menší prúd zo siete, čo môže ušetriť niekoľko eur na nákladoch na elektrické vedenie, ak prevádzkujete viacero jednotiek alebo pracujete s obmedzenou kapacitou obvodu.
-Zariadenie odoláva záťaži veľmi dobre. Tento UPS dokáže spoľahlivo napájať laserové tlačiarne a ultrazvukové čističky – zariadenia, ktoré zvyčajne spôsobia vypnutie bežných UPS kvôli ich prudkým špičkám odberu výkonu.
-Korpus je kompaktný, takže nezaberá cenný priestor v racku ani na podlahe. Ak ho potrebujete integrovať do automatického riadiaceho systému – napríklad do systému riadenia budov alebo priemyselnej automatizácie – je možná individuálna úprava, aby bola táto integrácia bezproblémová.