-Ten model został zbudowany inaczej. Jest to prawdziwy, sieciowy UPS typu double-conversion, dzięki czemu Twoje urządzenia nigdy nie są zasilane bezpośrednio z sieci energetycznej. Zamiast tego urządzenie stale regeneruje czyste, sinusoidalne napięcie wyjściowe — bez spadków napięcia, bez szczytów napięcia i bez opóźnień przełączania.
· Dwukierunkowy, prawdziwy UPS online z wyjściem czystej fali sinusoidalnej
· Wytrzymałej konstrukcji, z powłoką ochronną (conformal coating), odporny
Na korozję w trudnych warunkach środowiskowych
· Bardzo szeroki zakres napięcia wejściowego (90 V–300 V~), doskonale kompatybilny z agregatami prądotwórczymi
· Korekcja współczynnika mocy wejściowej, oszczędność energii oraz kosztów okablowania
·Duża nośność, doskonała współpraca z drukarką laserową i czyszczarką ultradźwiękową
·Kompaktowe wymiary, oszczędzają cenny obszar użytkownika
·Otwarta na dostosowanie, bezproblemowa integracja z systemem sterowania automatycznego
|
Model wieżowy |
S1K S1KL |
S2K S2KL |
S3K S3KL S6K S6KL S10K S10KL |
|||||||
|
Faza |
Jednorazowa (L/N+PE) |
|||||||||
|
Pojemność |
1kva/900w |
2kva/1,8kw |
3kva/2,7kw |
6 kVA / 54 kW |
10kva/9kw |
|||||
|
Wejście |
||||||||||
|
Nominalne napięcie wejściowe |
208/220/230/240vac |
|||||||||
|
Zakres napięcia wejściowego |
90–300 VAC ±5 VAC |
|||||||||
|
Częstotliwość |
50/60 Hz |
|||||||||
|
Zakres częstotliwości wejściowej |
40–70 Hz |
|||||||||
|
Współczynnik mocy wejściowej |
>0.99 |
|||||||||
|
Zakres napięcia obejściowego |
180–265 V~ (1 ± 3 %) |
|||||||||
|
Wyjście |
||||||||||
|
System okablowania wyjściowego |
Jednofazowe (L/N + PE) |
|||||||||
|
Napięcie wyjściowe |
208/220/230/240 V~ ± 2 % |
|||||||||
|
Regulacja napięcia wyjściowego |
1% |
|||||||||
|
Częstotliwość wyjściowa |
50/60 ± 4 Hz (tryb synchroniczny); 50/60 Hz ± 1 % (tryb stałej częstotliwości) |
|||||||||
|
Zdolność do przeciążenia |
105–125 % ≥ 60 s, 126–150 % ≥ 30 s; punkt przywrócenia pracy: 70 % |
|||||||||
|
Współczynnik zniekształceń harmonicznych napięcia wyjściowego (THDV %) |
THD < 2 % (obciążenie liniowe); THD < 7 % (obciążenie nieliniowe) |
|||||||||
|
Forma fali wyjściowej |
Czysty Sinus Wave |
|||||||||
|
Czas przeniesienia |
||||||||||
|
Tryb sieciowy → tryb bateryjny |
OMS |
|||||||||
|
Tryb falownika → tryb obejścia |
<4ms |
|||||||||
|
Wydajność |
||||||||||
|
Tryb linii |
86% |
88% |
89% |
92% |
93% |
|||||
|
Tryb akumulatora |
85% |
86% |
87% |
92% |
93% |
|||||
|
Akumulator i ładowarka |
||||||||||
|
Napięcie nominalne |
24V |
24V\36V |
48V |
48V/72V |
72v |
72 V / 96 V |
144 V / 192 V |
192 V / 240 V |
192 V / 240 V |
|
|
Napięcie akumulatora /Capacity |
2 × 12 V / 7 Ah |
Zewnętrzny Akumulator |
4 × 12 V / 7 Ah |
Zewnętrzny Akumulator |
6 × 12 V / 7 Ah |
Zewnętrzny akumulator |
12 / 16 × 12 V / 7 Ah |
Zewnętrzny Akumulator |
16 / 20 × 12 V / 7 Ah |
192 V / 240 V Zewnętrzny Akumulator |
|
Typ baterii |
Zaworowo-regulowane, bezobsługowe akumulatory kwasowo-ołowiowe (VRLA) dla modelu standardowego z wewnętrznym akumulatorem |
|||||||||
|
Czas rezerwowy |
Obciążenie połówkowe ≥ 8 minut, pełne obciążenie ≥ 3 minuty (standard) |
Obciążenie połówkowe ≥ 6 minut, pełne obciążenie ≥ 3 minuty (standard) |
||||||||
|
Czas ładowania |
około 5 godzin |
Podlega Zewnętrzny Akumulator Konfiguracja |
około 5 godzin |
Podlega Zewnętrzny akumulator Konfiguracja |
około 5 godzin |
Podlega Zewnętrzny Akumulator Konfiguracja |
około 5 godzin |
Podlega Zewnętrzny Akumulator Konfiguracja |
około 5 godzin |
Podlega zewnętrznemu akumulatorowi Konfiguracja |
|
Prąd ładowania |
1A |
4A |
1A |
4A |
1A |
4A |
1A |
4A |
1A |
4A |
|
HMI |
||||||||||
|
Wyświetlacz |
LCD |
|||||||||
|
Alarm dzwoniący |
Tryb baterii / niski poziom baterii / przeciążenie / usterka |
|||||||||
|
Port komunikacyjny |
Standardowo: port RS232 + EPO/ROO + port USB; gniazdo karty SNMP (opcja) |
|||||||||
|
Funkcja alarmowa |
Wprowadzenie AC/DC w warunkach nieprawidłowych,przesyłu i problemy z inwerterem |
|||||||||
|
Funkcja ochrony |
ACprzypływ lub wyjście powyżej lub poniżej zakresu napięcia, przeciążenia, nadtemperatury i ochrony przed zwarciem |
|||||||||
|
FIZYCZNE |
||||||||||
|
Rozmiar maszyny-W*D^H(mm) |
144*349*224 |
190*368*323 |
190*368*323 |
190*566*472 |
190*399*323 |
190*562*340 |
190*562*340 |
|||
|
Wielkość opakowania-W*D'H(mm) |
243*458*312 |
295*460*435 |
295*460*435 |
335*670*665 |
295*460*435 |
335*670*665 |
290*625*430 |
|||
|
Masa netto (kg) |
8.4 |
4.5 |
16 |
6 |
20.7 |
7.7 |
48.3 |
9.9 |
50.1 |
13.5 |
|
Waga brutto (kg) |
9.5 |
5.6 |
17.4 |
7 |
22 |
9.5 |
55 |
11.4 |
56.8 |
15.2 |
|
Środowisko |
||||||||||
|
Wilgotność |
5~97% ((Nie kondensujące) |
|||||||||
|
Środowisko pracy Temperatura |
0~40℃ |
|||||||||
|
Hałas słyszalny |
<50db |
<55dB |
||||||||
|
*Wystarczy wybrać napięcie nominalne na zamówienie, 192/240V |
||||||||||
|
*Specyfikacje produktu mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. |
||||||||||
-Ten model został zbudowany inaczej. Jest to prawdziwy, sieciowy UPS typu double-conversion, dzięki czemu Twoje urządzenia nigdy nie są zasilane bezpośrednio z sieci energetycznej. Zamiast tego urządzenie stale regeneruje czyste, sinusoidalne napięcie wyjściowe — bez spadków napięcia, bez szczytów napięcia i bez opóźnień przełączania.
- Jeśli urządzenie jest instalowane w środowisku niekorzystnym — np. z pyłem, wilgotnością lub warunkami przemysłowymi — pokrycie konformalne płytek wewnętrznych zapewnia dodatkową ochronę przed korozją. To właśnie taka wytrzymałość jest potrzebna, gdy UPS nie jest umieszczony w klimatyzowanym biurze.
- Szeroki zakres napięcia wejściowego: 90–300 V~. Oznacza to, że urządzenie nadal działa nawet przy niestabilnym zasilaniu sieciowym oraz dobrze współpracuje z agregatami prądotwórczymi — bez ciągłego przełączania się w przypadku chwilowych zakłóceń pracy agregatu.
— Jest również wyposażony w korekcję współczynnika mocy wejściowej. Mówiąc prościej, pobiera mniejszy prąd z gniazdka przy dostarczaniu tej samej mocy, co może przynieść pewne oszczędności na kosztach okablowania, jeśli podłączasz wiele jednostek lub pracujesz w warunkach ograniczonej pojemności obwodu.
— Obsługa obciążenia jest bardzo dobra. Ten UPS bez problemu zasila drukarki laserowe i czyszczaki ultradźwiękowe — urządzenia, które zwykle powodują wyłączenie standardowych UPS-ów ze względu na ich nagłe, wysokie zapotrzebowanie mocy.
— Obudowa jest kompaktowa, więc nie zajmuje cennego miejsca w szafie rack lub na podłodze. Jeśli konieczna jest integracja z systemem sterowania automatycznego — np. systemem zarządzania budynkiem lub systemem automatyki przemysłowej — istnieje możliwość dostosowania urządzenia, aby połączenie było bezproblemowe.