-Ez másképpen épített. Ez egy igazi, folyamatos működésű, kettős átalakítású UPS, így a berendezései soha nem üzemelnek közvetlenül a hálózati feszültségen. Ehelyett folyamatosan újragenerálja a tiszta, tiszta szinusz hullámú kimenő feszültséget – nincsenek feszültségeséseket, csúcsfeszültségek vagy kapcsolási késleltetések.
· Valódi online, kettős átalakítású UPS tiszta szinusz-hullámú kimenettel
· Robusztus tervezés, konformális bevonat, erős
Korrózióállósági képesség kemény környezeti feltételekhez
· Különösen széles bemeneti feszültségtartomány (90 V–300 V~), jól kompatibilis generátorral
· Bemeneti teljesítménytényező-korrekció, energiatakarékosság, csökkentett vezetékezési költségek használat közben
· Erős terhelésfelvételi képesség, kiválóan működik lézer nyomtatóval és ultrahangos tisztítóval
· Kompakt méret, értékes helyet takarít meg a felhasználó számára
· Nyitott testreszabásra, zavarmentes integráció az automatikus vezérlőrendszerrel
|
Torony modell |
S1K S1KL |
S2K S2KL |
S3K S3KL S6K S6KL S10K S10KL |
|||||||
|
Fázis |
Egyfázisú (L/N+PE) |
|||||||||
|
Kapacitása |
1kVA/900W |
2kVA/1,8kW |
3kVA/2,7kW |
6 kVA/54 kW |
10KVA/9KW |
|||||
|
Bemenet |
||||||||||
|
Névleges bemeneti feszültség |
208/220/230/240VAC |
|||||||||
|
Bemeneti feszültség tartomány |
90–300 V~ ±5 V~ |
|||||||||
|
Frekvencia |
50/60 hz |
|||||||||
|
Bemeneti frekvencia tartomány |
40–70 Hz |
|||||||||
|
Bemeneti teljesítménytényező |
>0.99 |
|||||||||
|
Bypass feszültség tartomány |
180–265 V~*(1±3%) |
|||||||||
|
Teljesítmény |
||||||||||
|
Kimeneti vezetékezési rendszer |
Egyfázisú (L/N+PE) |
|||||||||
|
Kimeneti feszültség |
208/220/230/240 V~ ±2% |
|||||||||
|
Kimeneti Feszültség Szabályozás |
1% |
|||||||||
|
Kimeneti frekvencia |
50/60 ±4 Hz (szinkron mód); 50/60 Hz ±1% (rögzített frekvenciás mód) |
|||||||||
|
Töltési képesség |
105–125 % ≥ 60 s, 126–150 % ≥ 30 s; visszatérési pont: 70 % |
|||||||||
|
Kimeneti THDV % |
THD < 2 % (lineáris terhelés); THD < 7 % (nem lineáris terhelés) |
|||||||||
|
Kimeneti hullámforma |
Tiszta szinus hullám |
|||||||||
|
Átvitel ideje |
||||||||||
|
Hálózati mód → Akkumulátoros mód |
OMS |
|||||||||
|
Inverter mód → Áthidaló mód |
<4ms |
|||||||||
|
Hatékonyság |
||||||||||
|
Hálózati üzemmód |
86% |
88% |
89% |
92% |
93% |
|||||
|
Akkumulátoros mód |
85% |
86% |
87% |
92% |
93% |
|||||
|
Akkumulátor és töltő |
||||||||||
|
Nominális feszültség |
24V |
24V/36V |
48V |
48V/72V |
72V |
72V/96V |
144 V / 192 V |
192 V / 240 V |
192 V / 240 V |
|
|
Akkumulátor feszültség /Capacity |
2 × 12 V / 7 Ah |
Külső akkumulátor |
4 × 12 V / 7 Ah |
Külső akkumulátor |
6 × 12 V / 7 Ah |
Külső akkumulátor |
12–16 × 12 V / 7 Ah |
Külső akkumulátor |
16–20 × 12 V / 7 Ah |
192 V / 240 V Külső akkumulátor |
|
Akkumulátor típusa |
Szelepes szabályozott, karbantartásmentes ólom-sav akkumulátor (VRLA) a belső akkumulátoros alapmodellhez |
|||||||||
|
Biztonsági idő |
Félterhelés esetén ≥ 8 perc, teljes terhelés esetén ≥ 3 perc (alapértelmezett) |
Félterhelés esetén ≥6 perc, teljes terhelés esetén ≥3 perc (szabványos) |
||||||||
|
Töltési idő |
~5 óra |
Függ Külső akkumulátor Konfiguráció |
~5 óra |
Függ Külső akkumulátor Konfiguráció |
~5 óra |
Függ Külső akkumulátor Konfiguráció |
~5 óra |
Függ Külső akkumulátor Konfiguráció |
~5 óra |
Külső akkumulátor függvényében Konfiguráció |
|
Töltési áram |
1A |
4A |
1A |
4A |
1A |
4A |
1A |
4A |
1A |
4A |
|
HMI |
||||||||||
|
Kijelző |
LCD |
|||||||||
|
Zúgós Riasztás |
Akkumulátor mód / alacsony akkumulátorfeszültség / túlterhelés / hiba |
|||||||||
|
Kommunikációs port |
Szabványos: RS232 + EPO/ROO + USB port; SNMP kártya foglalat (opcionális) |
|||||||||
|
Riasztási funkció |
AC/DC bemenet rendellenes működése, túlterhelés és inverter problémák |
|||||||||
|
Védelmi funkció |
AC bemenet vagy kimenet feszültségtartományán kívüli érték, túlterhelés, túlmelegedés és rövidzárlat védelem |
|||||||||
|
FIZIKAI |
||||||||||
|
Gépméret – Szélesség × Mélység × Magasság (mm) |
144*349*224 |
190*368*323 |
190*368*323 |
190*566*472 |
190*399*323 |
190*562*340 |
190*562*340 |
|||
|
Csomagméret – Szélesség × Mélység × Magasság (mm) |
243*458*312 |
295*460*435 |
295*460*435 |
335*670*665 |
295*460*435 |
335*670*665 |
290*625*430 |
|||
|
Nettó súly (kg) |
8.4 |
4.5 |
16 |
6 |
20.7 |
7.7 |
48.3 |
9.9 |
50.1 |
13.5 |
|
Bruttó súly (kg) |
9.5 |
5.6 |
17.4 |
7 |
22 |
9.5 |
55 |
11.4 |
56.8 |
15.2 |
|
Környezet |
||||||||||
|
Páratartalom |
5–97 % (nem kondenzáló) |
|||||||||
|
Üzemi környezeti hőmérséklet Hőmérséklet |
0~40℃ |
|||||||||
|
Hallható zaj |
<50db |
<55db |
||||||||
|
*A külső akkumulátorcsomag névleges feszültsége rendelésnél választható: 192/240 V |
||||||||||
|
*A termék specifikációi előzetes értesítés nélkül változhatnak. |
||||||||||
-Ez másképpen épített. Ez egy igazi, folyamatos működésű, kettős átalakítású UPS, így a berendezései soha nem üzemelnek közvetlenül a hálózati feszültségen. Ehelyett folyamatosan újragenerálja a tiszta, tiszta szinusz hullámú kimenő feszültséget – nincsenek feszültségeséseket, csúcsfeszültségek vagy kapcsolási késleltetések.
-Ha a berendezés kevésbé barátságos környezetben működik – például poros, páratartalmas vagy ipari körülmények között – az alaplapok belső felületén elhelyezett konformális bevonat további védelmet nyújt a korrózió ellen. Ez a fajta tartósság éppen azt biztosítja, amire szüksége van, ha a feszültségforrás-átalakító (UPS) nem egy klímázott irodában található.
-A bemeneti feszültségtartomány széles: 90–300 V~. Ez azt jelenti, hogy akkor is működik, amikor a hálózati feszültség instabil, és jól együttműködik a generátorokkal – nincs állandó váltogatás a hálózati és a generátoros üzemmód között, ha a generátor feszültsége ingadozik.
-Továbbá bemeneti teljesítménytényező-korrekciós funkcióval is rendelkezik. Egyszerűbb szavakkal: ugyanannyi teljesítmény leadásához kevesebb áramot vesz fel a hálózati csatlakozóból, ami megtakarítást jelenthet a vezetékek beszerelési költségeiben, ha több egységet üzemeltet, vagy korlátozott kapcsolóképességű áramkörökkel dolgozik.
-Erős terheléskezelési képességgel rendelkezik. Ez az UPS képes stabilan táplálni lézer nyomtatókat és ultrahangos tisztítóberendezéseket – olyan eszközöket, amelyek gyakran kiváltják a szokásos UPS-eket, mert nagyon meredek teljesítményfelvételük van.
– A váz kompakt, így nem foglal el értékes polc- vagy padlóterületet. Ha integrálnia kell egy automatikus vezérlőrendszerbe – például egy épületfelügyeleti vagy ipari automatizálási rendszerbe – akkor a szorosan illeszkedő kapcsolat érdekében lehetőség van testreszabásra.