-Tento zdroj je postaven jinak. Je to skutečný online UPS se zdvojenou konverzí, takže vaše zařízení nikdy neprovozujete přímo na neupraveném síťovém napětí. Místo toho neustále regeneruje čistý, dokonalý sinusový výstup – bez poklesů napětí, bez špiček a bez přepínacích prodlev.
· Pravý online UPS se zdvojenou konverzí a výstupem čisté sinusové vlny
· Robustní konstrukce, ochranný povlak (conformal coating), vysoká odolnost
Protikorozní odolnost pro náročné prostředí
· Velmi široký rozsah vstupního napětí (90 V–300 V~), výborná kompatibilita s generátory
· Korekce vstupního účiníku, úspora energie a nákladů na zapojení
·Vysoká nosnost, výborně funguje s laserovou tiskárnou a ultrazvukovým čističem
·Kompaktní rozměry, ušetří uživateli cenný prostor
·Otevřené pro přizpůsobení, bezproblémová integrace se systémem automatického řízení
|
Věžový model |
S1K S1KL |
S2K S2KL |
S3K S3KL S6K S6KL S10K S10KL |
|||||||
|
Fáze |
Jednofázové (L/N+PE) |
|||||||||
|
Kapacita |
1 kVA / 900 W |
2 kVA / 1,8 kW |
3 kVA / 2,7 kW |
6 kVA / 54 kW |
10KVA/9KW |
|||||
|
Vstup |
||||||||||
|
Jmenovité vstupní napětí |
208/220/230/240VAC |
|||||||||
|
Rozsah vstupního napětí |
90 až 300 V~ ±5 V~ |
|||||||||
|
Frekvence |
50/60 Hz |
|||||||||
|
Rozsah vstupní frekvence |
40 až 70 Hz |
|||||||||
|
Vstupní účiník |
>0.99 |
|||||||||
|
Rozsah napětí v obchvatu |
180 až 265 V~ *(1 ± 3 %) |
|||||||||
|
Výkon |
||||||||||
|
Systém výstupního zapojení |
Jednofázové (L/N + PE) |
|||||||||
|
Výstupní napětí |
208/220/230/240 V~ ±2 % |
|||||||||
|
Regulace výstupního napětí |
1% |
|||||||||
|
Výstupní frekvence |
50/60 Hz ±4 Hz (režim synchronizace); 50/60 Hz ±1 % (režim pevné frekvence) |
|||||||||
|
Schopnost přetížení |
105 až 125 % ≥ 60 s, 126 až 150 % ≥ 30 s. Bod obnovy je 70 % |
|||||||||
|
Výstupní THDV % |
THD < 2 % (lineární zátěž); THD < 7 % (nelineární zátěž) |
|||||||||
|
Výstupní waveform |
Čistá sinusová vlna |
|||||||||
|
Čas přenosu |
||||||||||
|
Režim síť → režim baterie |
OMS |
|||||||||
|
Invertor → režim obejítí |
<4ms |
|||||||||
|
Efektivita |
||||||||||
|
Režim síť |
86% |
88% |
89% |
92% |
93% |
|||||
|
Režim baterie |
85% |
86% |
87% |
92% |
93% |
|||||
|
Baterie a nabíječka |
||||||||||
|
Jmenovité napětí |
24V |
24V/36V |
48V |
48V/72V |
72V |
72V\/96V |
144 V / 192 V |
192 V / 240 V |
192 V / 240 V |
|
|
Napětí baterie /Capacity |
2 × 12 V / 7 Ah |
Externí baterie |
4 × 12 V / 7 Ah |
Externí baterie |
6 × 12 V / 7 Ah |
Externí baterie |
12 / 16 × 12 V / 7 Ah |
Externí baterie |
16 / 20 × 12 V / 7 Ah |
192 V / 240 V Externí baterie |
|
Typ baterie |
Uzavřené olověné akumulátory s regulací tlaku (VRLA) pro standardní model s vnitřní baterií |
|||||||||
|
Zálohovací čas |
Polozatížený režim ≥ 8 minut, plně zatížený režim ≥ 3 minuty (standard) |
Polozatížený režim ≥ 6 minut, plně zatížený režim ≥ 3 minuty (standard) |
||||||||
|
Čas nabití |
cca 5 hodin |
Podle Externí baterie Konfigurace |
cca 5 hodin |
Podle Externí baterie Konfigurace |
cca 5 hodin |
Podle Externí baterie Konfigurace |
cca 5 hodin |
Podle Externí baterie Konfigurace |
cca 5 hodin |
Předmět externí baterie Konfigurace |
|
Nabíjecí proud |
1A |
4A |
1A |
4A |
1A |
4A |
1A |
4A |
1A |
4A |
|
HMI |
||||||||||
|
Displej |
LCD |
|||||||||
|
Zvukové upozornění (buzzer) |
Režim baterie / nízké napětí baterie / přetížení / porucha |
|||||||||
|
Komunikační port |
Standard: RS232 + EPO/ROO + USB port; slot pro SNMP kartu (volitelné) |
|||||||||
|
Funkce poplachu |
AC/DC vstup za abnormálních podmínek nebo přetížení a problémy s invertorem |
|||||||||
|
Ochranná funkce |
AC vstup nebo výstup mimo rozsah napětí, přetížení, přehřátí a ochrana proti zkratu |
|||||||||
|
FYZIKÁLNÍ |
||||||||||
|
Rozměry stroje – Š × H × V (mm) |
144*349*224 |
190*368*323 |
190*368*323 |
190*566*472 |
190*399*323 |
190*562*340 |
190*562*340 |
|||
|
Rozměry balení – Š × H × V (mm) |
243*458*312 |
295*460*435 |
295*460*435 |
335*670*665 |
295*460*435 |
335*670*665 |
290*625*430 |
|||
|
Čistá hmotnost (kg) |
8.4 |
4.5 |
16 |
6 |
20.7 |
7.7 |
48.3 |
9.9 |
50.1 |
13.5 |
|
Hrubá hmotnost (kg) |
9.5 |
5.6 |
17.4 |
7 |
22 |
9.5 |
55 |
11.4 |
56.8 |
15.2 |
|
Prostředí |
||||||||||
|
Vlhkost |
5 až 97 % (bez kondenzace) |
|||||||||
|
Provozní okolní prostředí Teplota |
0~40℃ |
|||||||||
|
Hluk |
<50dB |
<55db |
||||||||
|
*Jmenovité napětí externího bateriového balíčku lze vybrat při objednávce: 192/240 V |
||||||||||
|
*Technické údaje produktu mohou být změněny bez předchozího upozornění. |
||||||||||
-Tento zdroj je postaven jinak. Je to skutečný online UPS se zdvojenou konverzí, takže vaše zařízení nikdy neprovozujete přímo na neupraveném síťovém napětí. Místo toho neustále regeneruje čistý, dokonalý sinusový výstup – bez poklesů napětí, bez špiček a bez přepínacích prodlev.
- Pokud je vaše zařízení umístěno v prostředí, které není zrovna přátelské – tedy v prachu, vlhku nebo průmyslových podmínkách – potahování desek plošných spojů ochrannou vrstvou (conformal coating) poskytuje dodatečnou ochranu proti korozi. To je druh odolnosti, kterou potřebujete, pokud se UPS nenachází v klimatizované kanceláři.
- Rozsah vstupního napětí je široký: 90 V až 300 V střídavého proudu. To znamená, že UPS nadále funguje i v případě nestabilního napájení ze sítě a bez problémů spolupracuje s generátory – nedochází k neustálému přepínání mezi síťovým napájením a generátorem, když generátor chvíli „zakopne“.
– Je také vybaveno korekcí vstupního účiníku. Jednoduše řečeno, odebírá z elektrické sítě menší proud při dodávání stejného výkonu, což může ušetřit něco na nákladech na vedení, pokud provozujete více jednotek nebo pracujete s omezenou kapacitou obvodu.
– Zatížení zvládá výborně. Tento UPS spolehlivě napájí laserové tiskárny a ultrazvukové čističky – zařízení, která často způsobují výpadky běžných UPS kvůli jejich prudkým špičkám odběru výkonu.
– Skříň je kompaktní, takže nezabírá cenný prostor v racku ani na podlaze. Pokud ji potřebujete integrovat do automatického řídicího systému – například do systému řízení budov nebo průmyslové automatizace – je k dispozici možnost přizpůsobení, aby bylo spojení bezproblémové.