-Dit apparaat is anders gebouwd. Het is een echte online dubbele-omzetting UPS, waardoor uw apparatuur nooit echt op het ruwe netstroom wordt gevoed. In plaats daarvan genereert het continu schone, zuivere sinusvormige uitgangsstroom — zonder spanningdalingen, spanningspieken of schakelvertragingen.
·Dubbele conversie, echte online UPS met zuivere sinusvormige uitgang
·Robuuste constructie, conformale coating, sterk
Corrosiebestendigheid voor zware omgevingen
·Extra breed ingangsspanningsbereik (90 V–300 V wisselstroom), uitstekend compatibel met aggregaten
·Ingangsvermogensfactorcorrectie, energiebesparing en lagere bekabelingskosten bij gebruik
·Sterke laadcapaciteit, werkt goed met laserprinter en ultrasoonreiniger
·Compacte afmetingen, bespaart waardevolle ruimte voor de gebruiker
·Open voor aanpassing, naadloze integratie met automatisch besturingssysteem
|
Torenmodel |
S1K S1KL |
S2K S2KL |
S3K S3KL S6K S6KL S10K S10KL |
|||||||
|
Fase |
Enkelvoudige fase (L/N+PE) |
|||||||||
|
Capaciteit |
1kva/900w |
2kva/1,8kw |
3kva/2,7kw |
6 kVA/54 kW |
10kva/9kw |
|||||
|
Invoer |
||||||||||
|
Nominale ingangsspanning |
208/220/230/240vac |
|||||||||
|
Ingangsspanningsbereik |
90–300 VAC ±5 VAC |
|||||||||
|
Frequentie |
50/60 hz |
|||||||||
|
Invoer Frequentiebereik |
40~70 Hz |
|||||||||
|
Invoerspanningsfactor |
>0.99 |
|||||||||
|
Bypass-spanningsbereik |
180~265 VAC*(1±3%) |
|||||||||
|
Uitgang |
||||||||||
|
Uitgangsbedrading systeem |
Enkelfasig (L/N+PE) |
|||||||||
|
Uitvoer spanning |
208/220/230/240 Vac ±2% |
|||||||||
|
Uitgangsspanning Regulering |
1% |
|||||||||
|
Uitgangsfrequentie |
50/60 ±4 Hz (synchronemodus); 50/60 Hz ±1% (vaste-frequentiemodus) |
|||||||||
|
Overbelasting |
105~125 % ≥60 s, 126~150 % ≥30 s; herstelpunt is 70 % |
|||||||||
|
Uitgangs-THDV% |
THD <2 % (lineaire belasting); THD <7 % (niet-lineaire belasting) |
|||||||||
|
Uitgangsgolfvorm |
Zuivere sinusgolf |
|||||||||
|
Overdrachtstijd |
||||||||||
|
Lijnsmodus → Accumodulus |
OMS |
|||||||||
|
Omzetter → Bypass-modus |
<4ms |
|||||||||
|
Efficiëntie |
||||||||||
|
Lijnmodus |
86% |
88% |
89% |
92% |
93% |
|||||
|
Batterijmodus |
85% |
86% |
87% |
92% |
93% |
|||||
|
Accu en oplader |
||||||||||
|
Nominale spanning |
24V |
24V\36V |
48V |
48V/72V |
72v |
72V/96V |
144 V / 192 V |
192 V / 240 V |
192 V / 240 V |
|
|
Batterijspanning /Capacity |
2 × 12 V / 7 Ah |
Externe batterij |
4 × 12 V / 7 Ah |
Externe batterij |
6 × 12 V / 7 Ah |
Externe accu |
12 / 16 × 12 V / 7 Ah |
Externe batterij |
16 / 20 × 12 V / 7 Ah |
192 V / 240 V Externe batterij |
|
Batterijtype |
Ventielgeregelde onderhoudsvrije loodzuuraccu (VRLA) voor standaardmodel met interne accu |
|||||||||
|
Back-uptijd |
Half beladen ≥8 minuten, volledig beladen ≥3 minuten (standaard) |
Half beladen ≥6 minuten, volledig beladen ≥3 minuten (standaard) |
||||||||
|
Oplaadtijd |
~5 uur |
Onderworpen aan Externe batterij Configuratie |
~5 uur |
Onderworpen aan Externe accu Configuratie |
~5 uur |
Onderworpen aan Externe batterij Configuratie |
~5 uur |
Onderworpen aan Externe batterij Configuratie |
~5 uur |
Afhankelijk van externe batterij Configuratie |
|
Oplaadstroom |
1A |
4A |
1A |
4A |
1A |
4A |
1A |
4A |
1A |
4A |
|
HMI |
||||||||||
|
Weergave |
LCD |
|||||||||
|
Pieperalarm |
Batterijmodus / Lage batterijspanning / Overbelasting / Storing |
|||||||||
|
Communicatiepoort |
Standaard: RS232 + EPO/ROO + USB-poort; SNMP-kaartsleuf (optioneel) |
|||||||||
|
Alarmfunctie |
AC/DC-ingang onder abnormale omstandigheden, overbelasting en omvormerproblemen |
|||||||||
|
Beschermingsfunctie |
AC-ingang of -uitgang buiten het spanningbereik, overbelasting, overtemperatuur en kortsluitingsbeveiliging |
|||||||||
|
FYSISCHE |
||||||||||
|
Afmetingen machine - B*D*H (mm) |
144*349*224 |
190*368*323 |
190*368*323 |
190*566*472 |
190*399*323 |
190*562*340 |
190*562*340 |
|||
|
Afmetingen verpakking - B*D*H (mm) |
243*458*312 |
295*460*435 |
295*460*435 |
335*670*665 |
295*460*435 |
335*670*665 |
290*625*430 |
|||
|
Nettogewicht (kg) |
8.4 |
4.5 |
16 |
6 |
20.7 |
7.7 |
48.3 |
9.9 |
50.1 |
13.5 |
|
Brutogewicht (kg) |
9.5 |
5.6 |
17.4 |
7 |
22 |
9.5 |
55 |
11.4 |
56.8 |
15.2 |
|
Omgeving |
||||||||||
|
Vochtigheid |
5~97% (niet-condenserend) |
|||||||||
|
Bedrijfsomgeving Temperatuur |
0~40℃ |
|||||||||
|
Geluidsniveau |
<50db |
<55dB |
||||||||
|
*Nominale spanning externe accupack kan bij bestelling worden geselecteerd: 192/240 V |
||||||||||
|
*Productspecificaties kunnen zonder voorafgaande kennisgeving worden gewijzigd. |
||||||||||
-Dit apparaat is anders gebouwd. Het is een echte online dubbele-omzetting UPS, waardoor uw apparatuur nooit echt op het ruwe netstroom wordt gevoed. In plaats daarvan genereert het continu schone, zuivere sinusvormige uitgangsstroom — zonder spanningdalingen, spanningspieken of schakelvertragingen.
-Als uw installatie zich bevindt in een minder gunstige omgeving — denk aan stof, vochtigheid of industriële omstandigheden — biedt de conformale coating op de interne printplaten extra bescherming tegen corrosie. Dit is het soort duurzaamheid dat u wenst wanneer de UPS niet in een klimaatgeregelde kantooromgeving staat.
-Het ingangsspanningsbereik is breed: 90 V tot 300 V wisselstroom. Dat betekent dat de UPS blijft functioneren, zelfs wanneer de netspanning onstabiel is, en dat hij goed samenwerkt met generatoren — geen constante schakeling heen en weer wanneer de generator even haperet.
-Het is ook uitgerust met ingangsvermogensfactorcorrectie. In gewone bewoordingen betekent dit dat het minder stroom uit het stopcontact trekt om hetzelfde vermogen te leveren, wat u een beetje kunt besparen op de bekabelingskosten als u meerdere eenheden gebruikt of werkt met beperkte circuitcapaciteit.
-De belastingverwerking is krachtig. Deze UPS kan gemakkelijk laserprinters en ultrasoonreinigers van stroom voorzien — apparatuur die vaak problemen veroorzaakt bij reguliere UPS-systemen vanwege hun scherpe stroompieken.
-Het chassis is compact, zodat het geen waardevolle rack- of vloerruimte in beslag neemt. En als u het wilt integreren met een automatisch besturingssysteem — zoals een gebouwbeheersysteem of een industriële automatisatieoplossing — is er ruimte voor aanpassing om deze koppeling naadloos te maken.