Jest to zasilacz UPS montowany w 19-calowej szafie serwerowej z prawdziwą topologią online podwójnej konwersji. Zaprojektowano go do standardowych szaf serwerowych, a kontrola mikroprocesorowa zapewnia stabilność działania bez nadmiernego skomplikowania obsługi.
·Konstrukcja do montażu w szafie rack 19 cali
·Prawdziwa dwukrotna konwersja
·Sterowanie mikroprocesorowe zapewniające zoptymalizowaną niezawodność
·Współczynnik mocy wyjściowej PF 1,0
·Ustawialny prąd ładowania od 1 A do 12 A za pomocą ekranu LCD
·Konfigurowalne napięcie baterii
·Korekcja współczynnika mocy wejściowej
·Szeroki zakres napięcia wejściowego (110 V–300 V)
·Dostępny tryb konwertera
·Zgodność z generatorami
·Awaryjne wyłączenie zasilania (EPO) dla modeli o mocy 6–10 kVA
·Port komunikacyjny: gniazdo SNMP, RS232, USB itp.
|
Model |
RC1K |
RC1KL |
RC2K |
RC2KL |
RC3K |
RC3KL |
RC6K |
RC6KL |
RC10K |
RC10KL |
|
Pojemność |
1kVA/1kW |
2kVA/2kW |
3kVA/3kW |
6 kVA/6 kW |
10 kVA/10 kW |
|||||
|
Wyświetlacz |
LCD |
|||||||||
|
Wejście |
||||||||||
|
Formaty wejściowe |
L+n+pe |
|||||||||
|
Zakres napięcia znamionowego |
208/220/230/240vac |
|||||||||
|
Zakres napięcia |
110–300 V~ (110–176 V~, 280–300 V~ – ograniczona moc) |
|||||||||
|
Częstotliwość |
50/60 Hz ±6 Hz, ±10 Hz (ustawialne) |
|||||||||
|
Współczynnik mocy |
>=0.99 |
|||||||||
|
Zniekształcenia harmoniczne napięcia wejściowego |
≤3% THD (obciążenie liniowe), ≤5% THD (obciążenie nieliniowe), PF = 0,8 |
≤5% THD (obciążenie liniowe), ≤8% THD (obciążenie nieliniowe), PF = 0,8 |
||||||||
|
Wyjście |
||||||||||
|
Formaty wyjściowe |
L+n+pe |
|||||||||
|
Napięcie wyjściowe |
208/220/230/240vac |
|||||||||
|
Dokładność wyjścia |
±1% |
|||||||||
|
Częstotliwość |
Tryb prądu przemiennego: taki sam jak w trybie AC, model akumulatora: 50/60 Hz ±1% |
|||||||||
|
Zniekształcenia harmoniczne napięcia wyjściowego |
≤1% THD (obciążenie liniowe), ≤3% THD (obciążenie nieliniowe), PF = 1 |
≤2% THD (obciążenie liniowe), ≤5% THD (obciążenie nieliniowe), PF = 0,8 |
||||||||
|
Współczynnik mocy |
1 |
|||||||||
|
Czas przeniesienia |
Przełączenie z trybu prądu przemiennego na tryb akumulatora: 0 ms, przełączenie z trybu falownika na tryb obejścia: 4 ms |
|||||||||
|
Nośność |
Tryb prądu przemiennego: |
Tryb prądu przemiennego: |
||||||||
|
30 min przy obciążeniu 102 %–110 % |
30 min przy obciążeniu 102 %–110 % |
|||||||||
|
10 min przy obciążeniu 110 %–130 % |
10 min przy obciążeniu 110 %–130 % |
|||||||||
|
30 s przy obciążeniu 130 %–150 % |
30 s przy obciążeniu 130 %–150 % |
|||||||||
|
200 ms przy obciążeniu 150 % |
500 ms przy obciążeniu >150 % |
|||||||||
|
Tryb zasilania bateryjnego: |
Tryb zasilania bateryjnego: |
|||||||||
|
1 min przy obciążeniu 102 %–110 % |
1 min przy obciążeniu 102 %–110 % |
|||||||||
|
10 s przy obciążeniu 110 %–130 % |
10 s przy obciążeniu 110 %–130 % |
|||||||||
|
3 s przy obciążeniu 130 %–150 % |
3 s przy obciążeniu 130 %–150 % |
|||||||||
|
200 ms przy obciążeniu >150 % |
500 ms przy obciążeniu >150 % |
|||||||||
|
Sprawność urządzenia |
Tryb prądu przemiennego: pełne obciążenie wydajność 94,5 % przy 220 V~ Tryb bateryjny: sprawność przy pełnym obciążeniu 89,5 % przy 36 V= Tryb bateryjny: sprawność przy pełnym obciążeniu 89,5 % przy 24 V= |
Tryb prądu przemiennego: pełne obciążenie wydajność 95,5 % przy 220 V~ Tryb baterii: sprawność przy pełnym obciążeniu 91,5% przy 72 Vdc Tryb baterii: sprawność przy pełnym obciążeniu 91,5% przy 48 VDC |
Tryb prądu przemiennego: pełne obciążenie sprawność 95,5% przy 220 Vac Tryb baterii: sprawność przy pełnym obciążeniu 91,5% przy 96 Vdc Tryb baterii: sprawność przy pełnym obciążeniu 91,5% przy 72 VDC |
Tryb prądu przemiennego: maksymalna sprawność 95,5%, sprawność przy pełnym obciążeniu 95%
Tryb baterii: sprawność przy pełnym obciążeniu 95,3%, przy pełnym obciążeniu sprawność 94,8% (20 szt. akumulatorów) |
||||||
|
Forma fali |
Czysty Sinus Wave |
|||||||||
|
Akumulator |
||||||||||
|
Czas pracy w trybie rezerwowym (minuty, pełne obciążenie/ Półobciążenie) |
Zależne od wymagań i konfiguracji użytkownika |
|||||||||
|
Pojemność i ilość akumulatora |
12 V 7 Ah × 2 |
1 |
12 V 7 Ah × 4 |
/ |
12 V 7 Ah × 6 |
1 |
12 V 7 Ah × 16 |
/ |
12 V 7 Ah × 16 |
1 |
|
Zewnętrzne nominalne napięcie stałego prądu (DC) akumulatora |
/ |
36V |
/ |
72v |
/ |
96V |
/ |
192V ~240 V |
1 |
192V ~240 V |
|
Czas przeniesienia |
0ms |
|||||||||
|
Prąd ładowania |
RC1K–10K: 1,0 A (domyślnie), 1–12 A (regulowalny) – zewnętrzny zestaw akumulatorów; RC1KL–10KL: 5,0 A (domyślnie), 1–12 A (regulowalny) |
|||||||||
|
Interfejs |
110 V: USB + RS232 |
|||||||||
|
220 V: interfejs RS232, RJ45 wymaga karty SNMP + gniazda SNMP |
||||||||||
|
Ochrona |
||||||||||
|
Ochrony |
1. Automatyczne ponowne uruchamianie po przywróceniu zasilania prądem przemiennym |
|||||||||
|
2. Tryb cichy |
||||||||||
|
3. Automatyczne ładowanie (ładowanie w trybie offline) |
||||||||||
|
4. Ochrona przed niskim napięciem akumulatora |
||||||||||
|
5. Ochrona przed przeciążeniem i zwarciami |
||||||||||
|
*Specyfikacje produktu mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. |
||||||||||
Jest to zasilacz UPS montowany w 19-calowej szafie serwerowej z prawdziwą topologią online podwójnej konwersji. Zaprojektowano go do standardowych szaf serwerowych, a kontrola mikroprocesorowa zapewnia stabilność działania bez nadmiernego skomplikowania obsługi.
To, co czyni go wygodnym w codziennym użytkowaniu, to możliwość dostosowania wielu parametrów bez konieczności stosowania dodatkowego sprzętu. Prąd ładowania można ustawić bezpośrednio z ekranu LCD — w zakresie od 1 A do 12 A. Niezależnie od tego, czy używasz małego zestawu akumulatorów, czy większego zewnętrznego zestawu, możesz precyzyjnie dobrać odpowiednią szybkość ładowania. Napięcie akumulatora jest również konfigurowalne, co zapewnia elastyczność w przypadku konieczności dopasowania do różnych konfiguracji akumulatorów.
Współczynnik mocy wyjściowej wynosi 1,0, dzięki czemu cała nominalna moc jest dostępna do użytku. Korekcja współczynnika mocy wejściowej zapewnia czyste obciążenie elektryczne, a szeroki zakres napięcia wejściowego (110 V–300 V) pozwala na stabilną pracę nawet przy niestabilnym zasilaniu sieciowym. Urządzenie jest również kompatybilne z agregatami prądotwórczymi, więc nie występują problemy podczas pracy na zasilaniu rezerwowym.
Jeśli konieczne jest użycie urządzenia jako przetwornicy częstotliwości, dostępny jest tryb przetwornicy, który obsługuje tę funkcję. W przypadku większych modeli (6–10 kVA) przycisk EPO (awaryjne wyłączenie zasilania) umożliwia natychmiastowe wyłączenie urządzenia w sytuacjach wymagających zachowania bezpieczeństwa.
Opcje komunikacji obejmują standardowe interfejsy: gniazdo SNMP, RS232 i USB — dzięki czemu można podłączyć urządzenie do karty sieciowej lub systemu zarządzania bez żadnych niespodzianek.
Jest to solidny, funkcjonalny UPS montowany w szafie rack, wyposażony w wystarczającą liczbę opcji dostosowania, aby działał poprawnie w różnych konfiguracjach.