Ide o skutočný online UPS s dvojnásobnou konverziou, ktorý má zabudovaný galvanicky izolovaný transformátor. Tento transformátor mu poskytuje dostatok výkonu na zvládnutie náročných zaťažení – motory, transformátory, zmiešané zariadenia – bez akéhokoľvek napätia. Zaujímavé je však to, ako veľmi ho môžete prispôsobiť presne vašej konkrétnej inštalácii.
· Online dvojité premieňanie
· Technológia DSP zaručuje vysokú spoľahlivosť
· Pravý galvanicky izolovaný transformátor
· Ovládanie navrhnuté tak, aby vydržalo všetky typy zaťažení
· Inteligentné riadenie batérií na predĺženie životnosti batérií
·Redundantný dizajn ventilátora a nezávislé vetranie zvyšujú spoľahlivosť prevádzky v náročnom prostredí
·Prispôsobiteľný počet batérií
·Podporuje dvojité napájanie zo siete
·Paralelná prevádzka až so 4 jednotkami (voliteľné)
·Rôzne možnosti komunikácie k dispozícii
·Voliteľný 7-palcový dotykový LCD displej
·Prevádzka s reverzným fázovým poradím a podpora vstupu bez neutrálneho vodiča
| Model | LS33 10K | LS33 20K | LS33 30K | LS33 40K | LS33 60K | LS33 80K | LS33 100K | LS33 120K | LS33 160K | LS33 200K | |
| Kapacita | 10 kVA / 8 kW | 20 kVA / 16 kW | 30 kVA / 24 kW | 40 kVA/32 kW | 60 kVA/48 kW | 80 kVA/64 kW | 100 kVA/80 kW | 120 kVA/96 kW | 160 kVA/128 kW | 200 kVA/160 kW | |
| Činiteľ sily | účiník 0,8 | ||||||||||
| Vstup | |||||||||||
| Menovité napätie | 3×380 V~ / 400 V~ (3 fázy + N) | ||||||||||
| Prijateľný rozsah napätia | 305 V~ – 460 V~ | ||||||||||
| Frekvencia | 46–54 Hz alebo 56–64 Hz | ||||||||||
| Invertor | |||||||||||
| Menovité napätie | 3 × 380 V~ / 400 V~ (3 fázy + N) | ||||||||||
| Presnosť | Stacionárny režim: ±1 % | ||||||||||
| Prechodný režim: ±5 % (zmeny zaťaženia 100–0–100 %) | |||||||||||
| Frekvencia | 50/60 Hz synchronizované ±1 %; pri výpadku siete ±0,1 Hz | ||||||||||
| Maximálna rýchlosť synchronizácie | ±1 Hz/s | ||||||||||
| Vlnová forma | Čistá sinusová vlna | ||||||||||
| Celková harmonická deformácia (THDv) |
<2 % (lineárna záťaž) / <5 % (nelineárna záťaž) | ||||||||||
| Posun fázy | 120 ±1 % (vyvážená záťaž) | ||||||||||
| 120 ±2 % (nerovnováha do 50 % záťaže) | |||||||||||
| Dynamický čas obnovy | 1 cyklus pri 98 % statickej hodnoty | ||||||||||
| Povolené preťaženie | 110 % po dobu 10 minút; 150 % po dobu 60 sekúnd; >160 % po dobu 200 ms | ||||||||||
| Povolený vrcholový faktor | 3:1 | ||||||||||
| Povolený faktor moci | 0,6 až 1 (induktívna alebo kapacitná) | ||||||||||
| Nesúlad výstupného napätia @ 100 % nesymetrická záťaž |
<1% | ||||||||||
| Obmedzenie prúdu | Vysoká preťaženie, skrat: obmedzenie efektívneho napätia / prúd s vysokým pomerom špičkového k efektívnemu napätiu: obmedzenie špičkového napätia | ||||||||||
| ŠTATICKÝ OBCHODNÝ PRECHOD | |||||||||||
| Typ | Pevný stav | ||||||||||
| Napätie | 3× 380 V~ / 400 V~ (3 fázy + N) | ||||||||||
| Frekvencia | 50/60 Hz | ||||||||||
| Kritérium aktivácie | Kontrola mikroprocesorom | ||||||||||
| Čas prepravy | Nula | ||||||||||
| Povolené preťaženie | 150 % po dobu 1 hodiny; 180 % po dobu 30 sekúnd; viac ako 200 % po dobu 200 ms | ||||||||||
| Prechod na obchodný režim | Okamžitý, pri preťaženiach nad 160 % | ||||||||||
| Spätný prechod | Automatické po vymazaní poplachu | ||||||||||
| ÚDRŽBOVÝ OBCHODNÝ REŽIM | |||||||||||
| Ručný údržbový obchodný režim | Áno | ||||||||||
| Typ | Bez prerušenia | ||||||||||
| Napätie | 3 × 400 V (3 fázy + N) | ||||||||||
| Frekvencia | 50/60 Hz | ||||||||||
| CELKOVO Účinnosť |
Režim riadku | 90% | 91% | 92% | 93% | ||||||
| Režim s batériou | 90% | 91% | 93% | 93% | |||||||
| AKUMULÁTOR A NABÍJAČ | |||||||||||
| Typ a počet batérií | 12 V DC × 16 ks | 12 V DC × 32 ks (29 až 32 ks nastaviteľné) | |||||||||
| Nominálna napätie akumulátora | 192 V DC | 384 V DC (na základe 32 batérií) | |||||||||
| METÓDA NABÍJANIA | CC/CV | ||||||||||
| Presnosť | ±1% | ||||||||||
| Nabíjací prúd | Max.: 40 A | ||||||||||
| Nabíjacie napätie | 216 VDC | 432 VDC (založené na 32 batériách) | |||||||||
| Fyzické | |||||||||||
| Čistá hmotnosť (kg) | 122 | 154 | 213 | 285 | 342 | 464 | 560 | 637 | 710 | 778 | |
| Hrubá hmotnosť (kg) | 133 | 167 | 226 | 308 | 372 | 494 | 590 | 667 | 750 | 818 | |
| Rozmery, H׊×V (mm) | 656*405*817 | 656*405*817 | 656*405*941 | 821*432*1159 | 975*554*1286 | 975*554*1286 | 975*554*1286 | 975*635*1326 | 1051*705*1646 | 1051*705*1646 | |
| Rozmery balenia (mm) | 785*535*985 | 785*535*985 | 785*535*1110 | 950*560*1333 | 950*560*1333 | 1125*705*1465 | 1125*705*1465 | 1125*786*1535 | 1205*855*1855 | 1205*855*1855 | |
| Vlastnosti stroja | |||||||||||
| Samodiagnostika | Áno | ||||||||||
| Prehriatie | Funkcia ochrany pred prehriatím | ||||||||||
| Displej | LCD displej | ||||||||||
| Prevádzková teplota | Prevádzková teplota 0–55 °C | ||||||||||
| Hladina hluku v decibeloch | Hladina hluku je 70 dB pri 100 % zaťažení, pri zaťažení < 100 %: 35 dB | ||||||||||
| Rozsah vlhkosti | Relatívna vlhkosť < 95 %, bez kondenzácie | ||||||||||
| Kompatibilita programov | Softvér kompatibilný s Novell NetWare, Windows 7, 10, 2003, 2008, 2012, Linux a MAC | ||||||||||
| Funkcia ochrany pred prepätím | Tento UPS má funkciu ochrany pred prepätím a neodporúčame externé pripojenie ochrany pred prepätím. (Pripojenie ochrany pred prepätím k proudovému chrániču spôsobí výpadok napájania) |
||||||||||
| * Technické špecifikácie produktu sa môžu zmeniť bez ďalšieho upozornenia | |||||||||||
Ide o skutočný online UPS s dvojnásobnou konverziou, ktorý má zabudovaný galvanicky izolovaný transformátor. Tento transformátor mu poskytuje dostatok výkonu na zvládnutie náročných zaťažení – motory, transformátory, zmiešané zariadenia – bez akéhokoľvek napätia. Zaujímavé je však to, ako veľmi ho môžete prispôsobiť presne vašej konkrétnej inštalácii.
Vezmite batérie. Počet batérií v reťazci môžete skutočne upraviť. To nie je niečo, čo sa bežne stretávate u každej jednotky. Poskytuje vám väčší kontrolný priestor nad dĺžkou výdrže bez nutnosti viazať sa na pevnú konfiguráciu.
Vstupný výkon je tiež flexibilný. Prijíma dvojitý sieťový vstup – môžete ho preto napájať z dvoch samostatných dodávateľských zdrojov za účelom zálohovania. Ak vaša inštalácia nemá neutrálny vodič alebo ak pracujete v režime obrátenej fázy, zariadenie to tiež zvládne. To ho robí vhodným pre staršie budovy alebo nestandardné elektrické inštalácie, kde by štandardný UPS vyvolal chybu.
Návrh riadenia je navrhnutý tak, aby zvládal všetky typy zaťaženia – nie iba IT zariadenia. Ak teda váš prostredie obsahuje zmiešané zaťaženie, ako sú počítače, stroje a iné zariadenia, zabezpečuje stabilitu všetkého.
Pre náročné podmienky je k dispozícii redundantný dizajn ventilátorov a nezávislé vetranie. Aj keď sa jeden ventilátor zastaví, prúdenie vzduchu pokračuje. Dosky s obvodmi sú chránené pred prachom a vlhkosťou, čo predlžuje životnosť zariadenia v miestach, ako sú dielne, skladové priestory alebo vonkajšie kryty.
Inteligentný systém riadenia batérií je zabudovaný na zvýšenie počtu cyklov vašich batérií a ak neskôr potrebujete väčšiu kapacitu alebo redundanciu, môžete ako voliteľnú možnosť prevádzkovať až štyri jednotky paralelne.
Komunikácia nie je obmedzená iba na bežné porty. Ponúka sa široká škála možností a ak si želáte modernší rozhranie, môžete si zvoliť 7-palcový dotykový LCD displej – čo výrazne zjednodušuje monitorovanie a nastavovanie v porovnaní s tlačidlami a ponukovými systémami.
Celkovo ide o UPS s nízkou frekvenciou, ktorý vás neviaže do tuhého dizajnu. Môžete upraviť batérie, vstupné zdroje, monitorovanie a dokonca aj spôsob spracovania netypických vstupných napätí. Takáto flexibilita robí tento zariadenie vhodným pre prostredia, kde podmienky napájania nie sú presne „učebnicové“.