Եթե սովորաբար մի քանի տարին մեկ փոխում եք այն կապար-թթվային մարտկոցները, ապա սա փոխում է հաշվարկները: Այն մատակարարվում է ներդրված լիթիումային մարտկոցով, որը հաշվարկված է 2000-ից ավելի ցիկլերի համար, այսինքն՝ տարիներ շարունակ կստանաք հուսալի ծառայություն՝ առանց սովորական սպասարկման:
Ձևաչափը բազմաֆունկցիոնալ է՝ այն նախատեսված է որպես ռեյք-մոնտաժային սարք, սակայն կարող է նաև ուղղաձիգ դիրքով կանգնել որպես աշտարակ: Սա շատ օգտակար է ինչպես սերվերային ռեյք կառուցելիս, այնպես էլ կառավարման սենյակում սարքը դնելիս շարքի վրա:
·Ձեռքով պտտվող LCD էկրան
·Ներդրված լիթիում-իոնային մարտկոց, լիցքավորման/վերալիցքավորման ցիկլերի քանակը՝ 2000-ից ավելի
·Շարժակայան-սյունային վերափոխելի դիզայն
·Տարբեր հզորության կոնֆիգուրացիաների ճկունություն՝ նպատակի հասնելու համար
Բազմանպատակ սարք, հզորությունը՝ ըստ պատվերի հարմարեցված
·Ընտրելի թվային լիցքավորիչ՝ 1Ա–12Ա միջակայքում, համատեղելի տարբեր սարքերի հետ
·Մեծ մուտքային լարման միջակայք՝ 208/220/230/240 Վ փոփոխական հոսանք, ընտրելի
·Բարձր էֆեկտիվություն՝ մինչև 95,5 %, ցածր հզորության կորուստ և ծախսերի խնայողություն
·Ելքային հզորության կոեֆիցիենտ՝ մինչև 0,8–1,0, որպես արդյունաբերության առաջատար, սուպերբարձր բեռնվածության էֆեկտիվություն
·«Կանաչ էներգիա» ECO ռեժիմ, էներգաօգտագործման էֆեկտիվություն՝ մինչև 98,5 %
·Ինտելեկտուալ ճշգրտվող կարգավորում, աջակցում է ելքային լարման համապատասխան հարմարեցմանը տրանսֆորմատորի հետ
|
Մոդել RP-Li 1K(24V) RP-Li 1K(36V) |
RP-Li 2K RP-Li 3K |
|||
|
Գնահատվածի հզորությունը |
1000 ՎԱ / 800 Վտ |
1000 ՎԱ / 1000 Վտ |
2000 ՎԱ / 1600 Վտ |
3000 ՎԱ / 2400 Վտ |
|
Ներառում |
||||
|
Մուտքի ձևաչափեր |
L+N+PE |
|||
|
Նոմինալ մուտքային լարում |
208/220/230/240 Վ փոփ. հոսանք |
|||
|
Լարման միջակայք |
110–300 Վ փոփոխական հոսանք (110–176 Վ փոփոխական հոսանք, 280–300 Վ փոփոխական հոսանք՝ սահմանափակված հզորությամբ) |
|||
|
Հաճախականության տիրույթ |
50/60 Հց ±60 Հց, ±10 Հց (կարգավորելի) |
|||
|
մուտքի հզորության գործակից |
≥0.99 |
|||
|
Մուտքի հարմոնիկ դեֆորմացիա |
≤3 % THD (գծային բեռ), ≤5 % THD (ոչ գծային բեռ), PF = 0.8 |
|||
|
Արտադրություն |
||||
|
Ելքային ձևաչափեր |
L+N+PE |
|||
|
Արտահանման լարման ծավալ |
208/220/230/240VAC |
|||
|
Ելքային ճշգրտություն |
±1% |
|||
|
Ելքային հաճախություն |
AC ռեժիմ՝ նույնը, ինչ AC-ն է, մարտկոցի ռեժիմ՝ 50/60 Հց ±1 % |
|||
|
Ելքային հարմոնիկ դեֆորմացիա |
≤3 % THD (գծային բեռ), ≤3 % THD (ոչ գծային բեռ), PF = 0.8 |
|||
|
Դուրսագրող հաշվարկային գործողություն |
0.8 |
1.0 |
0.8 |
0.8 |
|
Ժամանակի վերափոխում |
AC ռեժիմից բատարեային ռեժիմ՝ 0 մս, Ինվերտերային ռեժիմից շրջանցման ռեժիմ՝ 4 մս |
|||
|
Грузоподъемность |
AC ռեժիմ՝ Բատարեային ռեժիմ՝ 30 րոպե՝ 102 %–110 % բեռնվածության դեպքում, 1 րոպե՝ 102 %–110 % բեռնվածության դեպքում 10 րոպե՝ 110 %–130 % բեռնվածության դեպքում, 10 վայրկյան՝ 110 %–130 % բեռնվածության դեպքում 30 վայրկյան՝ 130 %–150 % բեռնվածության դեպքում, 3 վայրկյան՝ 130 %–150 % բեռնվածության դեպքում 200 մս՝ >150 % բեռնվածության դեպքում, 200 մս՝ >150 % բեռնվածության դեպքում |
|||
|
ՍԱՐՔԻ ՕԳՏԱԳՈՐԾՄԱՆ ԱՐԴՅՈՒՆԱՎԵՏՈՒԹՅՈՒՆ |
||||
|
AC โหมด |
Լիարժեք բեռնվածության օգտագործման արդյունավետություն՝ 94,5 % @220 Vac |
Լիարժեք բեռնվածության օգտագործման արդյունավետություն՝ 95,5 % @220 Vac |
||
|
Բատարեային ռեժիմ |
Լիակատար բեռնվածության էֆեկտիվություն՝ 89,5 % @ 36 Վ հաստատուն հոսանք |
Լիակատար բեռնվածության էֆեկտիվություն՝ 91,5 % @ 72 Վ հաստատուն հոսանք |
||
|
Մարտկոց |
||||
|
Բատարեային ցիկլի տևողություն |
>2000 |
|||
|
Մեկ բջիջի տիպ |
LFP26650-3000 մԱժ |
|||
|
Բատարեային բջիջների կոնֆիգուրացիա |
153,6 Վտ·ժ |
230,4 Վտ·ժ |
307,2 Վտ·ժ |
460,8 Վտ·ժ |
|
Բաքերի լարման մակարդակը |
25.6Վ |
38.4V |
51.2Վ |
76,8 Վ |
|
Ավտոնոմիայի տևողություն |
800 Վտ (10 րոպե) |
800 Վտ (15 րոպե) |
1600 Վտ (10 րոպե) |
2400 Վտ (10 րոպե) |
|
Լիցքավորման լարումը |
28 Վ ՄՀԾ ±1% |
42 Վ ՄՀԾ ±1% |
56 Վ ՄՀԾ ±1% |
84 Վտ ՄՀԸ ±1% |
|
Բարձրացնող โրդ |
երկու փուլային լիցքավորման կառավարում (հաստատուն հոսանք-հաստատուն լարում) |
|||
|
Լիցքավորման հոսանք |
լռելյայն արժեք՝ 1 Ա |
լռելյայն արժեք՝ 4 Ա, մաքսիմալ՝ 12 Ա |
լռելյայն արժեք՝ 4 Ա, մաքսիմալ՝ 4 Ա |
լռելյայն արժեք՝ 4 Ա, մաքսիմալ՝ 4 Ա |
|
Աշխատանքային միջավայր |
||||
|
Շրջակա միջավայրի ջերմաստիճան |
0~40℃ |
|||
|
游戏角色湿度 |
20 %–95 % (խոնավության կուտակում չկա) |
|||
|
Պահպանման ջերմաստիճանը |
-15–60 °C (մարտկոց՝ 0–40 °C) |
|||
|
Բարձրություն |
1000 մ-ից ցածր, հզորության նվազեցում՝ 1000 մ-ից բարձր, մաքսիմալ՝ 4000 մ, տեսեք IEC62040 |
|||
|
Ցուցադրում |
||||
|
Kristalական 示 |
Աշխատանքային ռեժիմ / բեռնվածություն / մարտկոցի էներգիա / մուտք / ելք և այլն |
|||
|
Ստանդարտներ և սերտիֆիկացիա |
||||
|
Ստանդարտներ և սերտիֆիկացիա |
EN/IEC 6100, EN/IEC 62040, GB/T 4943, TD/T 1095, TLC և այլն |
|||
|
Կապի ինտերֆեյս |
||||
|
INTERFACE |
1×USB, 1×RS232, 1×EPO |
|||
|
N.W(KG) |
10.7 |
10.7 |
14.3 |
18.3 |
|
Մեքենայի չափսեր (մմ) լայնություն × խորություն × բարձրություն |
438×413×88 (2U) |
438×532×88 (2U) |
||
|
*Ապրանքի տեխնիկական բնութագրերը կարող են փոխվել նախազգուշացում չտրամադրելով: |
||||
Եթե սովորաբար մի քանի տարին մեկ փոխում եք այն կապար-թթվային մարտկոցները, ապա սա փոխում է հաշվարկները: Այն մատակարարվում է ներդրված լիթիումային մարտկոցով, որը հաշվարկված է 2000-ից ավելի ցիկլերի համար, այսինքն՝ տարիներ շարունակ կստանաք հուսալի ծառայություն՝ առանց սովորական սպասարկման:
Ձևաչափը բազմաֆունկցիոնալ է՝ այն նախատեսված է որպես ռեյք-մոնտաժային սարք, սակայն կարող է նաև ուղղաձիգ դիրքով կանգնել որպես աշտարակ: Սա շատ օգտակար է ինչպես սերվերային ռեյք կառուցելիս, այնպես էլ կառավարման սենյակում սարքը դնելիս շարքի վրա:
Մեկ այն հատկանիշներից, որոնք մարդկանց զարմացնում են, ձեռքով պտտվող LCD էկրանն է: Եթե այն մոնտաժված է ռելսի վրա, կարող եք պտտել էկրանը այնպես, որ առանց գլուխը թեքելու կարդացեք դրա վրա գրվածը: Փոքր մանրամասնություն, սակայն այն ամենօրյա ստուգումները զգալիորեն հեշտացնում է:
Էներգիայի կոնֆիգուրացիան ճկուն է: Կարող եք ընտրել տարբեր հզորություններ, իսկ եթե ձեր հատուկ պահանջներն են այլ բնույթի, ապա հնարավոր է հատուկ էներգիայի տարբերակների ընտրությունը: Ներդրված թվային լիցքավորիչը կարող է ընտրվել 1 Ա–ից մինչև 12 Ա, այսպես որ կարող եք հարմարեցնել այն ձեր կիրառմանը՝ անկախ այն թե դա թեթև ցանցային կառուցվածք է, թե ավելի մեծ աշխատաժամանակի պահանջ ունեցող համակարգ:
Արդյունավետությունը այս շարքի իրական ուժն է: Սովորական առցանց ռեժիմում այն աշխատում է մինչև 95,5 %-ի արդյունավետությամբ: Միացրեք ECO ռեժիմը, և արդյունավետությունը բարձրանում է մինչև 98,5 %՝ սա գրեթե անտեսանելի հզորության կորուստ է, որը ժամանակի ընթացքում էական էներգիայի խնայողություն է տալիս: Ելքային հզորության կոեֆիցիենտը կարելի է կարգավորել 0,8-ից մինչև 1,0, այսպես որ դուք ամբողջովին օգտագործում եք նշված հզորության սահմանը:
Մուտքային լարումը ընտրելի է 208, 220, 230 կամ 240 Վ փոփոխական հոսանքի համար, ուստի այն համապատասխանում է տարբեր տարածաշրջանների ստանդարտներին: Կա նաև ինտելեկտուալ կարգավորվող լարման համակերպում, եթե անհրաժեշտ է ելքային լարումը համապատասխանեցնել որոշակի տրանսֆորմատորի կամ սարքավորման:
Այն ստեղծվել է IT և ցանցային սարքավորումների համար՝ փոքր և միջին չափի տվյալների կենտրոններ, սերվերային սենյակներ, արտադրական գծերի կառավարման համակարգեր: Սակայն այն նույնքան հարմար է ներդրված համակարգերում, հեռահաղորդակցական բազային կայաններում, անվտանգության համակարգերում կամ գրասենյակային կայաններում, ինչպես օրինակ՝ տպիչներում և MPOS տերմինալներում: