Jeśli przywykłeś wymieniać akumulatory kwasowo-ołowiowe co kilka lat, ten model zmienia obliczenia. Jest wyposażony w wbudowany akumulator litowy o żywotności przekraczającej 2000 cykli ładowania/rozładowania, dzięki czemu uzyskujesz lata niezawodnej pracy bez konieczności regularnej konserwacji.
Forma urządzenia jest uniwersalna — zaprojektowano je jako urządzenie do montażu w szafie serwerowej, ale może również stać pionowo jako wieża. Dzięki temu jest wygodne zarówno przy budowie szafy serwerowej, jak i przy umieszczaniu na półce w pomieszczeniu sterowniczym.
· Ręcznie obracalny ekran LCD
· Wbudowana bateria litowa, liczba cykli ładowania > 2000
· Konstrukcja przeznaczona zarówno do montażu w szafie rack, jak i jako wolnostojąca jednostka tower
· Elastyczność konfiguracji mocy umożliwia osiągnięcie różnych
Wielofunkcyjna maszyna, możliwość dostosowania mocy
·Cyfrowy ładowarka z możliwością wyboru prądu od 1 A do 12 A, dopasowana do różnych urządzeń
·Szeroki zakres napięcia wejściowego: 208/220/230/240 V~ do wyboru
·Wysoka sprawność do 95,5 %, niższe straty mocy i oszczędność kosztów
·Współczynnik mocy wyjściowego do 0,8–1,0; jako lider branży zapewnia nadzwyczaj wysoką sprawność obciążenia
·Tryb ekologiczny ECO, sprawność energetyczna do 98,5 %
·Inteligentne ustawienia regulowane, obsługa kompensacji napięcia wyjściowego w transformatorze
|
Model RP-Li 1K (24 V) RP-Li 1K (36 V) |
RP-Li 2K RP-Li 3K |
|||
|
Wydajność nominalna |
1000 VA / 800 W |
1000 VA / 1000 W |
2000 VA / 1600 W |
3000 VA / 2400 W |
|
Wejście |
||||
|
Formaty wejściowe |
L+n+pe |
|||
|
Nominalne napięcie wejściowe |
208 / 220 / 230 / 240 V~ |
|||
|
Zakres napięcia |
110–300 V~ (110–176 V~, 280–300 V~ – ograniczona moc) |
|||
|
Zakres częstotliwości |
50/60 Hz ±60 Hz, ±10 Hz (ustawialne) |
|||
|
współczynnik mocy wejściowy |
≥0.99 |
|||
|
Zniekształcenia harmoniczne na wejściu |
≤3% THD (obciążenie liniowe), ≤5% THD (obciążenie nieliniowe), PF = 0,8 |
|||
|
Wyjście |
||||
|
Formaty wyjściowe |
L+n+pe |
|||
|
Napięcie wyjściowe |
208/220/230/240vac |
|||
|
Dokładność wyjścia |
±1% |
|||
|
Częstotliwość wyjściowa |
Tryb AC: taki sam jak w trybie AC, tryb bateryjny: 50/60 Hz ±1% |
|||
|
Zniekształcenia harmoniczne na wyjściu |
≤3% THD (obciążenie liniowe), ≤3% THD (obciążenie nieliniowe), PF = 0,8 |
|||
|
Współczynnik mocy wyjściowej |
0.8 |
1.0 |
0.8 |
0.8 |
|
Czas przełączenia |
Tryb AC → tryb bateryjny: 0 ms, tryb falownika → tryb obejścia: 4 ms |
|||
|
Nośność |
Tryb AC: Tryb bateryjny: 30 min przy obciążeniu 102%–110%, 1 min przy obciążeniu 102%–110% 10 min przy obciążeniu 110%–130%, 10 s przy obciążeniu 110%–130% 30 s przy obciążeniu 130%–150%, 3 s przy obciążeniu 130%–150% 200 ms przy obciążeniu >150%, 200 ms przy obciążeniu >150% |
|||
|
Sprawność urządzenia |
||||
|
Tryb AC |
Sprawność przy pełnym obciążeniu: 94,5 % przy 220 V~ |
Sprawność przy pełnym obciążeniu: 95,5 % przy 220 V~ |
||
|
Tryb akumulatora |
Sprawność przy pełnym obciążeniu: 89,5 % przy 36 V= |
Sprawność przy pełnym obciążeniu: 91,5 % przy 72 V= |
||
|
Akumulator |
||||
|
Cykl życia baterii |
>2000 |
|||
|
Typ pojedynczej komórki |
LFP26650-3000 mAh |
|||
|
Konfiguracja ogniw akumulatora |
153,6 Wh |
230,4wh |
307,2Wh |
460,8wh |
|
Napięcie akumulatora |
25,6V |
włókna |
51,2 V |
76,8 v |
|
Czas pracy na jednym ładowaniu |
800 W (10 min) |
800 W (15 min) |
1600 W (10 min) |
2400 W (10 min) |
|
Napęd Oporu |
28 V DC ±1% |
42 V DC ±1% |
56 V DC ±1% |
84 V DC ±1% |
|
Tryb ładowania |
zarządzanie ładowaniem dwustopniowe (CC-CV) |
|||
|
Prąd ładowania |
1A – domyślnie |
4A – domyślnie, maks. 12A |
4A – domyślnie, maks. 4A |
4A – domyślnie, maks. 4A |
|
Środowisko pracy |
||||
|
Temperatura otoczenia |
0~40℃ |
|||
|
Wilgotność otoczenia |
20–95 % (bez skraplania) |
|||
|
Temperatura przechowywania |
−15–60 °C (bateria: 0–40 °C) |
|||
|
Wysokość |
< 1000 m; redukcja mocy powyżej 1000 m, maks. 4000 m; patrz IEC 62040 |
|||
|
Wyświetlacz |
||||
|
LCD |
Tryb pracy / obciążenie / zasilanie z baterii / wejście / wyjście itp. |
|||
|
Standardy i certyfikaty |
||||
|
Standardy i certyfikaty |
EN/IEC 61000, EN/IEC 62040, GB/T 4943, YD/T 1095, TLC itp. |
|||
|
INTERFEJS KOMUNIKACYJNY |
||||
|
Interfejs |
1 × USB, 1 × RS232, 1 × EPO |
|||
|
N.w(kg) |
10.7 |
10.7 |
14.3 |
18.3 |
|
Wymiary maszyny (mm) S × G × W |
438 × 413 × 88 (2U) |
438 × 532 × 88 (2U) |
||
|
*Specyfikacje produktu mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. |
||||
Jeśli przywykłeś wymieniać akumulatory kwasowo-ołowiowe co kilka lat, ten model zmienia obliczenia. Jest wyposażony w wbudowany akumulator litowy o żywotności przekraczającej 2000 cykli ładowania/rozładowania, dzięki czemu uzyskujesz lata niezawodnej pracy bez konieczności regularnej konserwacji.
Forma urządzenia jest uniwersalna — zaprojektowano je jako urządzenie do montażu w szafie serwerowej, ale może również stać pionowo jako wieża. Dzięki temu jest wygodne zarówno przy budowie szafy serwerowej, jak i przy umieszczaniu na półce w pomieszczeniu sterowniczym.
Jedną z cech, która zaskakuje użytkowników, jest ręcznie obracany ekran LCD. W przypadku montażu w szafie można obrócić wyświetlacz tak, aby móc go czytać bez konieczności nachylania głowy. Mała szczegółowość, ale znacznie ułatwia codzienne sprawdzanie urządzenia.
Konfiguracja mocy jest elastyczna. Można wybrać różne pojemności, a w razie szczególnych potrzeb dostępne są niestandardowe opcje zasilania. Wbudowany cyfrowy ładowacz umożliwia wybór prądu ładowania w zakresie od 1 A do 12 A, dzięki czemu można dopasować go do danego zastosowania – niezależnie od tego, czy chodzi o lekką konfigurację sieciową, czy o rozwiązanie wymagające dłuższego czasu pracy.
Efektywność to obszar, w którym ta seria naprawdę wyróżnia się. W normalnym trybie online osiąga ona efektywność do 95,5 %. Włączenie trybu ECO zwiększa efektywność do 98,5 % — oznacza to praktycznie niewykrywalne straty mocy, które w skali czasu przekładają się na znaczne oszczędności energii. Współczynnik mocy wyjściowej można konfigurować w zakresie od 0,8 do 1,0, dzięki czemu wykorzystujesz pełną nominalną moc urządzenia.
Napięcie wejściowe można wybrać spośród wartości 208, 220, 230 lub 240 V~ — co zapewnia zgodność z różnymi standardami regionalnymi. Dodatkowo dostępna jest inteligentna, regulowana kompensacja napięcia, umożliwiająca dopasowanie napięcia wyjściowego do konkretnego transformatora lub sprzętu.
Zaprojektowano go specjalnie dla sprzętu IT i sieciowego — małe i średnie centra danych, pomieszczenia serwerowe, systemy sterowania liniami produkcyjnymi. Jednak równie dobrze sprawdza się w systemach wbudowanych, stacjach bazowych telekomunikacyjnych, systemach bezpieczeństwa oraz w biurach (np. drukarki i terminaly MPOS).