Ak ste zvyknutí vymieňať oloveno-kyselinové batérie každé niekoľko rokov, táto batéria mení výpočty. Je vybavená zabudovanou litiovou batériou s životnosťou vyhodnotenou na viac ako 2000 cyklov, takže získate roky spoľahlivej prevádzky bez bežnej údržby.
Tvarový faktor je univerzálny – ide o jednotku určenú pre montáž do rámu, avšak môže byť tiež umiestnená zvislo ako vežový typ. To ju robí praktickou, či už ju inštalujete do serverového rámu alebo ju umiestnite na poličku v riadiacej miestnosti.
· Ručne otočiteľná LCD obrazovka
· Vestavovaná litiová batéria, počet cyklov > 2000
· Konvertovateľný návrh (rack/tower)
· Flexibilita rôznych konfigurácií výkonu umožňuje dosiahnuť
Univerzálny stroj, výkon možno prispôsobiť podľa požiadaviek
· Digitálny nabíjač s voliteľným výstupným prúdom od 1 A do 12 A, vhodný pre rôzne spotrebiče
· Široký rozsah vstupného napätia: 208 / 220 / 230 / 240 V~ (podľa voľby)
· Vysoká účinnosť až 95,5 %, nižšie straty energie a úspora nákladov
· Výstupný činiteľ výkonu až 0,8 až 1,0, ako líder v odvetví – mimoriadne vysoká účinnosť zaťaženia
· Režim ekologického napájania (ECO mode), účinnosť napájania až 98,5 %
· Inteligentné nastaviteľné nastavenia, podpora kompenzácie výstupného napätia na transformátor
|
Model RP-Li 1K (24 V) RP-Li 1K (36 V) |
RP-Li 2K RP-Li 3K |
|||
|
Menovitá kapacita |
1000 VA / 800 W |
1000 VA / 1000 W |
2000 VA / 1600 W |
3000 VA / 2400 W |
|
Vstup |
||||
|
Vstupné formáty |
L+N+PE |
|||
|
Menovité vstupné napätie |
208 / 220 / 230 / 240 V~ |
|||
|
Rozsah napätia |
110–300 V~ (110–176 V~, 280–300 V~ s obmedzeným výkonom) |
|||
|
Frekvenčný rozsah |
50/60 Hz ± 60 Hz, ± 10 Hz (nastaviteľné) |
|||
|
vstupný činiteľ výkonu |
≥0.99 |
|||
|
Vstupné harmonické skreslenie |
≤ 3 % THD (lineárna záťaž), ≤ 5 % THD (nelineárna záťaž), cos φ = 0,8 |
|||
|
Výstup |
||||
|
Výstupné formáty |
L+N+PE |
|||
|
Výstupné napätie |
208/220/230/240VAC |
|||
|
Presnosť výstupu |
±1% |
|||
|
Výstupná frekvencia |
Režim striedavého prúdu: rovnaké ako vstupný striedavý prúd, režim batérie: 50/60 Hz ± 1 % |
|||
|
Výstupné harmonické skreslenie |
≤ 3 % THD (lineárna záťaž), ≤ 3 % THD (nelineárna záťaž), cos φ = 0,8 |
|||
|
Výstupný faktor moci |
0.8 |
1.0 |
0.8 |
0.8 |
|
Čas prepnutia |
Režim striedavého prúdu na batériový režim: 0 ms, Invertorový režim na obchádzací režim: 4 ms |
|||
|
Kapacita zaťaženia |
Režim striedavého prúdu: Batériový režim: 30 minút pri zaťažení 102 % – 110 %, 1 minúta pri zaťažení 102 % – 110 % 10 minút pri zaťažení 110 % – 130 %, 10 sekúnd pri zaťažení 110 % – 130 % 30 sekúnd pri zaťažení 130 % – 150 %, 3 sekundy pri zaťažení 130 % – 150 % 200 ms pri zaťažení > 150 %, 200 ms pri zaťažení > 150 % |
|||
|
ÚČINNOSŤ ZARIADENIA |
||||
|
AC režim |
Účinnosť pri plnom zaťažení 94,5 % pri 220 V~ |
Účinnosť pri plnom zaťažení 95,5 % pri 220 V~ |
||
|
Režim s batériou |
Účinnosť pri plnom zaťažení 89,5 % pri 36 V= |
Účinnosť pri plnom zaťažení 91,5 % pri 72 V DC |
||
|
Batéria |
||||
|
Životný cyklus baterie |
>2000 |
|||
|
Jednobunkový typ |
LFP26650 – 3000 mAh |
|||
|
Konfigurácia batériových článkov |
153,6 Wh |
230.4Wh |
307,2 Wh |
460.8Wh |
|
Napätie batérie |
25,6v |
38,4 V |
51.2V |
76.8v |
|
Autonómny čas |
800 W (10 minút) |
800 W (15 minút) |
1600 W (10 minút) |
2400 W (10 minút) |
|
Nabíjacie napätie |
28 V DC ± 1 % |
42 V DC ±1 % |
56 V DC ±1 % |
84 V DC ±1 % |
|
Nabíjací režim |
dvojstupňové riadenie nabíjania (CC-CV) |
|||
|
Nabíjací prúd |
1 A štandardne |
4 A štandardne, max. 12 A |
4 A štandardne, max. 4 A |
4 A štandardne, max. 4 A |
|
Pracovné prostredie |
||||
|
Teplota okolia |
0~40℃ |
|||
|
Vzdušná vlhkosť |
20 % – 95 % (bez kondenzácie) |
|||
|
Skladovacia teplota |
–15 až 60 °C (batéria: 0 až 40 °C) |
|||
|
Nadmorská výška |
< 1000 m, zníženie výkonu nad 1000 m, maximálne 4000 m, pozri IEC 62040 |
|||
|
Displej |
||||
|
LCD |
Pracovný režim / záťaž / výkon batérie / vstup / výstup atď. |
|||
|
Štandardy a certifikácia |
||||
|
Štandardy a certifikácia |
EN/IEC 61000, EN/IEC 62040, GB/T 4943, YD/T 1095, TLC atď. |
|||
|
KOMUNIKAČNÉ ROZHRANIE |
||||
|
Rozhranie |
1 × USB, 1 × RS232, 1 × EPO |
|||
|
Hmotnosť bez balení (KG) |
10.7 |
10.7 |
14.3 |
18.3 |
|
Rozmery stroja (mm) Š × H × V |
438 × 413 × 88 (2U) |
438 × 532 × 88 (2U) |
||
|
*Technické špecifikácie produktu sa môžu zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia. |
||||
Ak ste zvyknutí vymieňať oloveno-kyselinové batérie každé niekoľko rokov, táto batéria mení výpočty. Je vybavená zabudovanou litiovou batériou s životnosťou vyhodnotenou na viac ako 2000 cyklov, takže získate roky spoľahlivej prevádzky bez bežnej údržby.
Tvarový faktor je univerzálny – ide o jednotku určenú pre montáž do rámu, avšak môže byť tiež umiestnená zvislo ako vežový typ. To ju robí praktickou, či už ju inštalujete do serverového rámu alebo ju umiestnite na poličku v riadiacej miestnosti.
Jednou funkciou, ktorá ľudí prekvapuje, je ručne otočiteľná LCD obrazovka. Ak ju namontujete do racku, môžete displej otočiť tak, aby ste ho mohli čítať bez potreby nakláňať hlavu. Je to malý detail, no uľahčuje každodenné kontroly výrazne.
Konfigurácia výkonu je flexibilná. Môžete si vybrať rôzne výkony a ak máte špecifické požiadavky, sú k dispozícii aj individuálne možnosti napájania. Vestavný digitálny nabíjač má nastaviteľný výstupný prúd od 1 A do 12 A, takže ho môžete prispôsobiť konkrétnej aplikácii – či už ide o ľahkú sieťovú konfiguráciu alebo niečo s vyššími nárokmi na dobu prevádzky.
Efektivita je oblasť, v ktorej táto séria naozaj žiari. V bežnom online režime dosahuje účinnosť až 95,5 %. Ak zapnete režim ECO, účinnosť stúpne na 98,5 % – ide takmer o neviditeľné straty energie, ktoré sa v čase prejavujú v podobe významných úspor energie. Výstupný výkonový faktor je možné nastaviť v rozsahu od 0,8 do 1,0, čím zabezpečíte plné využitie menovitého výkonu.
Vstupné napätie je voľiteľné v rozsahu 208, 220, 230 alebo 240 V~ a teda zodpovedá rôznym regionálnym štandardom. Okrem toho je k dispozícii inteligentná prispôsobiteľná kompenzácia napätia, ak je potrebné prispôsobiť výstup konkrétnemu transformátoru alebo zariadeniu.
Je navrhnutý pre IT a sieťové zariadenia – malé a stredne veľké dátové centrá, serverové miestnosti, riadiace systémy výrobných línií. Rovnako sa však dobre osvedčuje v zabudovaných systémoch, telekomunikačných základniach, bezpečnostných systémoch alebo kancelárskych prostrediach, napríklad pri tlačiarňach a MPOS termináloch.