Alle categorieën

RP-Li-serie rackmontage online UPS

Als u gewend bent om lood-zuurbatterijen elke paar jaar te vervangen, verandert dit apparaat de berekening. Het wordt geleverd met een ingebouwde lithiumbatterij die is gecertificeerd voor meer dan 2000 laad-/ontlaadcycli, zodat u jarenlang betrouwbare service krijgt zonder de gebruikelijke onderhoudsbeurten.

De vormfactor is veelzijdig: het is standaard een rackmontage-eenheid, maar kan ook rechtop staan als een toren. Dat maakt het handig, of u nu een serverrack uitbreidt of het apparaat op een plank in een controlekamer plaatst.

Appurtenance:
  • Belangrijkste Kenmerken
  • Technische specificatie
  • Productomschrijving
  • Gerelateerde producten

Belangrijkste Kenmerken

· Handmatig draaibaar LCD-scherm

· Ingebouwde lithiumbatterij, cyclustijd > 2000

· Rack-tower omzetbaar ontwerp

· Flexibiliteit in verschillende vermogensconfiguraties om een

Multifunctionele machine, vermogen op maat beschikbaar

·Selecteerbare digitale lader van 1 A tot 12 A, geschikt voor verschillende apparaten

·Breed ingangsspanningsbereik: 208/220/230/240 Vac (keuze mogelijk)

·Hoge efficiëntie tot 95,5 %, lagere vermogensverliezen en kostenbesparing

·Uitgangsvermogensfactor tot 0,8–1,0; als marktleider een uitzonderlijk hoge belastingsefficiëntie

·Groene stroom-ECO-modus, vermogensefficiëntie tot 98,5 %

·Slim instelbare functie, ondersteunt spanningscompensatie van de uitgang naar de transformator

Technische specificatie

Model RP-Li 1K (24 V) RP-Li 1K (36 V)

RP-Li 2K RP-Li 3K

Genomineerde capaciteit

1000 VA / 800 W

1000 VA / 1000 W

2000 VA / 1600 W

3000 VA / 2400 W

Invoer

Ingangsformaten

L+n+pe

Nominale ingangs spanning

208 / 220 / 230 / 240 Vac

Spanningsbereik

110–300 V wisselstroom (110–176 V wisselstroom, 280–300 V wisselstroom met beperkt vermogen)

Frequentiebereik

50/60 Hz ±60 Hz, ±10 Hz (instelbaar)

ingangsvermogensfactor

≥0.99

Ingangsharmonische vervorming

≤3 % THD (lijnbelasting), ≤5 % THD (niet-lineaire belasting), PF = 0,8

Uitgang

Uitvoerformaten

L+n+pe

Uitvoer spanning

208/220/230/240vac

Uitvoernauwkeurigheid

±1%

Uitgangsfrequentie

AC-modus: hetzelfde als AC, batterijmodus: 50/60 Hz ±1 %

Uitgangsharmonische vervorming

≤3 % THD (lijnbelasting), ≤3 % THD (niet-lineaire belasting), PF = 0,8

Vermogensachterstand

0.8

1.0

0.8

0.8

Omschakeltijd

AC-modus naar batterijmodus: 0 ms, omvormermodus naar bypassmodus: 4 ms

Laadcapaciteit

AC-modus: Batterijmodus:

30 minuten bij 102%–110% belasting, 1 minuut bij 102%–110% belasting

10 minuten bij 110%–130% belasting, 10 seconden bij 110%–130% belasting

30 seconden bij 130%–150% belasting, 3 seconden bij 130%–150% belasting

200 ms bij >150% belasting, 200 ms bij >150% belasting

MACHINE-EFFICIËNTIE

AC-modus

Rendement bij volledige belasting: 94,5% bij 220 Vac

Rendement bij volledige belasting: 95,5% bij 220 Vac

Batterijmodus

Rendement bij volledige belasting: 89,5% bij 36 Vdc

Rendement bij volledige belasting: 91,5% bij 72 Vdc

Batterij

Acculifecycle

>2000

Enkelceltype

LFP26650-3000 mAh

Batterijcelconfiguratie

153,6Wh

230,4wh

307,2 Wh

460,8wh

Batterijspanning

25,6V

38,4v

51.2V

andere elektrische apparaten

Autonoomtijd

800 W (10 min)

800 W (15 min)

1600 W (10 min)

2400 W (10 min)

Laadspanning

28 VDC ±1%

42 VDC ±1%

56 VDC ±1%

84 VDC ±1%

Oplaadmethode

oplademanagement met twee fasen (CC-CV)

Laadstroom

1A Standaard

4A Standaard, 12A Max.

4A Standaard, 4A Max.

4A Standaard, 4A Max.

Werkomgeving

Omgevings temperatuur

0~40℃

Omgevingsvochtigheid

20%–95% (geen condensatie)

Opslagtemperatuur

−15–60 °C (batterij: 0–40 °C)

Hoogteligging

< 1000 m, verminderde prestaties boven 1000 m, maximaal 4000 m, zie IEC 62040

Weergave

LCD

Werkmodus / Belasting / Batterijvermogen / Ingang / Uitgang enz.

Standaard en certificering

Standaard en certificering

EN/IEC 61000, EN/IEC 62040, GB/T 4943, T/DT 1095, TLC enz.

COMMUNICATIEINTERFACE

Interface

1×USB, 1×RS232, 1×EPO

N.W(kg)

10.7

10.7

14.3

18.3

Afmetingen machine (mm) B×D×H

438×413×88 (2U)

438×532×88 (2U)

*Productspecificaties kunnen zonder voorafgaande kennisgeving worden gewijzigd.

Productomschrijving

Als u gewend bent om lood-zuurbatterijen elke paar jaar te vervangen, verandert dit apparaat de berekening. Het wordt geleverd met een ingebouwde lithiumbatterij die is gecertificeerd voor meer dan 2000 laad-/ontlaadcycli, zodat u jarenlang betrouwbare service krijgt zonder de gebruikelijke onderhoudsbeurten.

De vormfactor is veelzijdig: het is standaard een rackmontage-eenheid, maar kan ook rechtop staan als een toren. Dat maakt het handig, of u nu een serverrack uitbreidt of het apparaat op een plank in een controlekamer plaatst.

Een functie die mensen verrast, is het handmatig draaibare LCD-scherm. Als u het in een rack installeert, kunt u het scherm draaien zodat u het kunt lezen zonder uw hoofd te hoeven kantelen. Een klein detail, maar het maakt dagelijkse controles veel eenvoudiger.

De stroomconfiguratie is flexibel. U kunt verschillende vermogens kiezen en indien u specifieke behoeften heeft, zijn aangepaste stroomopties beschikbaar. De ingebouwde digitale lader is instelbaar van 1 A tot 12 A, zodat u deze kunt afstemmen op de toepassing — of dat nu een lichte netwerkomgeving is of een systeem met zwaardere runtime-eisen.

Efficiëntie is waar deze serie echt uitblinkt. In de normale online-modus bereikt hij een efficiëntie van maximaal 95,5 %. Schakel de ECO-modus in en de efficiëntie stijgt tot 98,5 % — dat betekent bijna onzichtbaar vermogensverlies, wat zich op de lange termijn vertaalt in aanzienlijke energiebesparingen. De uitgangsvermogensfactor kan worden ingesteld tussen 0,8 en 1,0, zodat u het volledige nominale vermogen effectief kunt benutten.

De ingangsspanning is instelbaar op 208, 220, 230 of 240 V wisselstroom, waardoor het apparaat aan verschillende regionale standaarden voldoet. Daarnaast is er een intelligente, instelbare spanningscompensatie beschikbaar als u de uitgangsspanning moet afstemmen op een specifieke transformator of apparatuur.

Het is ontworpen voor IT- en netwerkapparatuur — kleine tot middelgrote datacenters, serverruimtes en besturingen voor productielijnen. Maar het is even goed geïntegreerd in ingebedde systemen, telecommunicatiebasisstations, beveiligingssystemen of kantooromgevingen zoals printers en MPOS-terminals.

Vraag een gratis offerte aan

Onze vertegenwoordiger neemt spoedig contact met u op.
E-mail
Naam
Mobiel
Bedrijfsnaam
Bericht
0/1000

Vraag een gratis offerte aan

Onze vertegenwoordiger neemt spoedig contact met u op.
E-mail
Naam
Mobiel
Bedrijfsnaam
Bericht
0/1000