Dit model is gebaseerd op het idee dat uw stroombehoefte verandert. In plaats van een grote, monolithische UPS te kopen en te hopen dat u de juiste capaciteit hebt gekozen, kunt u met de MS-serie beginnen met wat u nu nodig hebt en later modules toevoegen naarmate de vraag groeit.
Het ingangsspanningsbereik is opmerkelijk breed: 138 tot 485 Vac (of 80 tot 280 Vac fasespanning). En hier is het praktische gedeelte: boven 305 Vac vindt geen verminderde prestatie (derating) plaats. Dat betekent dat u volledige prestaties behoudt, zelfs wanneer de netspanning hoog is, zonder automatische capaciteitsvermindering.
· Hoogbetrouwbaar ontwerp
Uiterst breed ingangsspanningsbereik van 138–485 Vac (fasespanning 80–280 Vac); geen verminderde prestaties boven 305 Vac
· Energiebesparing en milieubescherming
Hoge ingangsvermogensfactor (PF), tot 0,99; maakt gebruik van een driedelige topologie en bereikt een systeemefficiëntie van maximaal 96,5 %
· Parallelle redundantiefunctie
Directe parallelle aansluiting; tot zes eenheden kunnen parallel worden geschakeld en delen batterijpakken
· Flexibele batterijconfiguratie
Aantal batterijcellen: 30–50; de afzonderlijke eenheid beschikt over een groot laadvermogen om te voldoen aan de back-upvereisten voor lange uitvaltijden.
·Super laadcapaciteit
De uitgangsvermogensfactor is 0,9 en kan een 100% ongebalanceerde belasting aan, waardoor de belastingsaanpassingsvermogen sterk is; het kan zuiver inductieve belastingen aan en bijna volledige capaciteitsbelastingen
·Compatibel met generatorbedrijf
De Power Walk-In-functie vermindert de inschakelstroom bij het opstarten van het systeem en verlaagt de eis aan generatorcapaciteit voor het parallelle systeem
·LBS-synchronisatiefunctie
Met de LBS-synchronisatiefunctie wordt de synchronisatie van twee onafhankelijke UPS-systemen gerealiseerd, wat de systeembetrouwbaarheid verhoogt
·Intelligente beheersfunctie
Ondersteunt RS485, SNMP, droge contacten en CAN-interface
|
Model |
MS 200 kVA/MS 240 kVA |
MS 300 kVA/MS 360 kVA |
MS 400 kVA/MS 480 kVA |
MS 600 kVA/MS 600 kVA |
MS 600 kVA/MS 720 kVA |
|
|
Capaciteit |
UPS-kast |
50–200 kVA/60–240 kVA |
50–300 kVA/60–360 kVA |
50–400 kVA/60–480 kVA |
50–600 kVA/60–600 kVA |
50–600 kVA/60–720 kVA |
|
|
Module |
50 kVA/60 kVA |
||||
|
Invoer |
||||||
|
Invoermethode |
Driefasig vierdraads + aardingsdraad |
|||||
|
Gekwalificeerde Spanning |
380/400/415VAC |
|||||
|
Spanningsbereik |
±25% |
|||||
|
Frequentiebereik |
40–70 Hz |
|||||
|
Vermogenfactor |
≥0.99 |
|||||
|
Ingangsstroomharmonischen |
≤3 % (100 % lineaire belasting) |
|||||
|
Omloopinvoer |
||||||
|
Ingangsspanning |
380/400/415VAC |
|||||
|
Bypassbereik |
Bovengrens van de bypassbeveiligingsspanning: +15 % (optioneel +5 %, +10 %, +2 %) |
|||||
|
|
Ondergrens van de bypassbeveiligingsspanning: −45 % (optioneel −20 %, −30 %) |
|||||
|
Bedradingssysteem |
Driefasig vijf-draads |
|||||
|
Bypasssynchronisatietrackingsbereik (Hz) |
±10% |
|||||
|
Stroomopname bij inschakelen |
Ondersteuning |
|||||
|
Terugvoeding via bypass |
Ondersteuning |
|||||
|
Toegang tot generator |
Ondersteuning |
|||||
|
Uitgang |
||||||
|
Gekwalificeerde Spanning |
380/400/415VAC |
|||||
|
Vermogenfactor |
Vermogensmodule 50 kVA: 1,0 PF; Vermogensmodule 60 kVA: 0,9 PF |
|||||
|
Spanning nauwkeurigheid |
±1% |
|||||
|
Uitgangsfrequentie |
Netmodus |
Synchronisatie met de ingang: wanneer de netspanningsfrequentie de maximale waarde overschrijdt met ±10% (instelbaar op ±1%, ±2%, ±4%, ±5%), bedraagt de uitgangsfrequentie 50 × (±0,2) Hz |
||||
|
|
Batterijmodus |
(50/60 ±0,1%) Hz |
||||
|
Belastingsverhouding ten opzichte van piekbelasting |
3:1 |
|||||
|
Tijd van overstappen |
Netmodus naar bypassmodus: Oms (volgfunctie); Netmodus naar batterijmodus: Oms |
|||||
|
Overbelastingscapaciteit |
Belasting ≤110%: 60 minuten; ≤125%: 10 minuten behouden; ≤150%: 1 minuut behouden |
|||||
|
Vervorming van uitgangsspanning |
≤2% lineaire belasting |
|||||
|
|
≤4% niet-lineaire belasting |
|||||
|
Efficiënt |
||||||
|
Normale modus |
≥96.5% |
|||||
|
Communicatieinterface |
||||||
|
UPS-kast |
RS232, RS485, 2 stuks intelligente sleuf (smartcardsleuf), droogcontact |
|||||
|
Batterij |
||||||
|
DC spanning |
±180 VDC tot ±300 VDC instelbaar |
|||||
|
Werkomgeving |
||||||
|
Bedrijfstemperatuur |
0℃~40℃ |
|||||
|
Relatieve luchtvochtigheid |
0~95% Niet-kondenserend |
|||||
|
Opgeslagen temperatuur |
-25℃~55℃ |
|||||
|
Hoogteligging |
<1500 m |
|||||
|
Geluid ((dB) |
70 (1 m) |
|||||
|
Fysieke kenmerken |
||||||
|
B*D*H (mm) |
UPS-kast |
600*850*1650 |
600*850*2000 |
1200*850*2000 |
||
|
|
|
700*950*1800 |
700*950*2180 |
1300*950*2180 |
||
|
|
Voedingsmodule |
440*620*130 |
||||
|
|
|
580*870*250 |
||||
|
N.W. (KG) |
UPS-kast |
230 |
260 |
280 |
650 |
700 |
|
B.W. (KG) |
|
280 |
310 |
320 |
730 |
800 |
|
N.W. (KG) |
Voedingsmodule |
33 |
||||
|
B.W. (KG) |
|
36 |
||||
|
Uitvoeringsnorm |
|
CE, EN/IEC 62040-2, EN/IEC 62040-1-1, YD/T 1095-2010 |
||||
|
*Productspecificaties zijn zonder voorafgaande kennisgeving onderhevig aan wijziging |
||||||
Het rendement bereikt 96,5 % dankzij een driedelige topologie en de ingangsvermogensfactor bedraagt maximaal 0,99. Dat betekent minder afvalwarmte en lagere bedrijfskosten, wat belangrijk is wanneer u honderden kilowatt continu in bedrijf houdt.
Parallelle redundantie is eenvoudig: u kunt tot zes eenheden direct met elkaar verbinden, zonder extra kasten of complexe bedrading. Ze kunnen zelfs een gemeenschappelijke accubank delen, wat de installatie vereenvoudigt en de accukosten verlaagt.
De batterijconfiguratie is ongebruikelijk flexibel. U kunt het aantal cellen instellen op elk gewenst aantal tussen de 30 en 50, en de ingebouwde lader heeft voldoende capaciteit om lange runtime-eisen te vervullen zonder externe laders nodig te hebben.
Het belastingsbeheer is stabiel. De uitgangsvermogensfactor is 0,9 en het systeem kan 100% ongebalanceerde belastingen aan zonder problemen. Als u zuiver inductieve belastingen of belastingen bijna op vol vermogen gebruikt, verwerkt het deze probleemloos—zonder dat u rekening hoeft te houden met verminderde prestaties.
Voor locaties die op generatoren draaien, is er een functie voor 'Power Walk-In'. Deze functie verhoogt de belasting geleidelijk bij het opstarten van het systeem, zodat er geen grote inschakelstroom optreedt die een generator kan laten uitschakelen of dwingt tot het kiezen van een te groot dimensioneerde generator.
Als u nog hogere redundantie nodig hebt over meerdere afzonderlijke systemen, zorgt de LBS-functie (Load Bus Synchronization) ervoor dat twee onafhankelijke UPS-systemen gesynchroniseerd blijven. Hierdoor kunt u een gedistribueerde architectuur opzetten waarbij meerdere UPS-eenheden dezelfde kritieke stroombus ondersteunen.
De communicatiemogelijkheden omvatten RS485, SNMP, droge contacten en een CAN-interface, zodat het systeem naadloos past in de meeste gebouwbeheersystemen of datacenterbewakingssystemen, zonder dat adapters nodig zijn.
Het modulaire ontwerp vereenvoudigt ook het onderhoud: als een stroommodule aandacht nodig heeft, vervangt u deze zonder het gehele systeem offline te nemen. Geen stilstand, geen lastverdeling naar een omleiding.
Kort gezegd is het ontworpen voor omgevingen waar uptime kritiek is, maar de toekomst onzeker. U schaalt het, u beschermt het en u bindt zich niet vanaf dag één aan een vaste capaciteit.